Діяльність без державної реєстрації та РРО - перевірки ФОП: відео - роз'яснення адвоката

Дата: 17.10.2023 09:24

Продовжуємо розповідати про перевірки ФОП. Адже податкова наразі ретельно досліджує та перевіряє діяльність підприємців, у тому числі через соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет майданчики.

Здійснюєте продаж товарів без державної реєстрації чи не видали фіскальний чек? ДПС може завітати з перевіркою, підсумком якої може стати штраф і конфіскація товару, як у цих представників з повідомлення на сайті: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/716257.html

Також важливо, що з 1 жовтня повернулася відповідальність за порушення у сфері застосування РРО, тому варто очікувати нову хвилю перевірок підприємців і підготуватися до них. Ми проводили вебінар, на якому розповідали, у яких випадках застосування РРО обов’язкове, які особливості використання РРО у разі оплати за допомогою платіжних систем (Приват24 (та інші банки), LiqPay, Portmone), як правильно доставити товар: на якому етапі формувати і видавати фіскальний чек; що відбувається з чеками у разі передоплати та післяплати, повернення платежу чи товару тощо.

Детальніше про це розповідає Ясько Ігор, адвокат, керуючий партнер ЮК "Віннер":