санкції

США ввели санкції на понад 300 фізичних та юридичних осіб з росії, Китаю, білорусі та інших країн

Дата: 12.06.2024 21:58

США ввели санкції на понад 300 фізичних та юридичних осіб з росії, Китаю, білорусі, Киргизстану, Туреччини, ОАЕ, Сполучених Штатів.

Серед доданих до списку знаходяться Московська біржа, страхова компанія СОГАЗ, проєкти «Арктик СПГ 1» і «Арктик СПГ 3», а також компанія «Газпром інвест».

Про це повідомив Андрій Єрмак з посиланням на Міністерство фінансів США.

Під обмеження потрапили ті особи та компанії, чиї продукти та послуги досі дозволяли росії підтримувати війну в Україні та ухилятись від західних санкцій.

З початку війни у власність України перейшло 58 компаній, які належали підсанкційним особам

Дата: 09.06.2024 18:18

З початку війни, за даними Опендатабот, у власність України перейшло 58 компаній, які належали підсанкційним особам. 

Власниками 13 з них були громадяни РФ. У решти 45 компаній засновники мали тісні звʼязки з агресором або підтримували війну в Україні.

Про це повідомили в Мінюсті.

У Державному реєстрі санкцій перебувають понад 17 тисяч фізичних і юридичних осіб

Дата: 03.05.2024 11:44

До Державного реєстру санкцій наразі внесено дані про підсанкційних 10 085 фізичних осіб та 7125 юридичних осіб.

Відповідну інформацію розміщено на сайті реєстру.

Реєстр забезпечує надання безоплатного публічного доступу до актуальної та достовірної інформації про суб’єктів, щодо яких застосовано українські обмежувальні заходи. Його ведення забезпечує Апарат Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України.

В Україні мають зʼявитися ще один державний банк та страхова компанія

Дата: 22.04.2024 15:15

Акції «Мотор-Банку» та страхової компанії «Мотор-Гарант» після завершення судових процедур будуть передані Фонду держмайна України. 

Про це повідомила директор Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції Інна Багатих в коментарі «Мінфіну».

Нещодавно Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції, який стосувався застосування санкцій до експрезидента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва та колишнього топ-менеджера компанії Петра Кононенка.

Президент ввів у дію рішення РНБО щодо обмеження азартних ігор та онлайн казино в інтернеті

Дата: 20.04.2024 13:09

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 20 квітня 2024 року "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет".

Зокрема, з метою забезпечення належного захисту прав та законних інтересів громадян України, посилення заходів щодо протидії негативним наслідкам функціонування сфери азартних ігор в мережі Інтернет, а також недопущення використання особливостей цієї сфери державою-агресором вирішено

Сплата судового збору особою, відносно якої застосовано санкції

Дата: 19.04.2024 23:13

Рішення ВП ВС у справі № 990/263/23 від 22.02.2024 https://cutt.ly/Aw899ewb

У апеляційній скарзі АТ наголошувало, що не може виконати обов'язок зі сплати судового збору у силу об`єктивної перешкоди, оскільки проведення платежів від імені осіб, до яких застосовано санкції, неможливо відповідно до вимог чинного законодавства.

ВАКС дозволив конфіскувати активи експрезидента АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва

Дата: 18.04.2024 15:54

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до колишнього президента АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва і директора представництва товариства в Москві російської компанії «Борисфен» Петра Кононенка та застосувала до них санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про санкції».

Конфіскація активів колаборантів: в Мінюсті оприлюднили список у кого яке майно стягнуто в дохід держави

Дата: 12.04.2024 14:28

15 березня 2022 року набули чинності зміни до Кримінального кодексу України, а саме включено нову статтю 111-1 «Колабораційна діяльність», що охопила значну кількість складів кримінальних правопорушень щодо співпраці з державою-агресором та передбачила кримінальну відповідальність за вчинення вказаної діяльності.

Зеленський продовжив санкції для контрабандистів та низки українських і російських компаній

Дата: 05.04.2024 13:44

Президент України Володимир Зеленський підписав черговий Указ на продовження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 квітня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

Документом вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 квітня 2024 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій: яка мета, хто в реєстрі та що в ньому зазначається?

Дата: 01.02.2024 20:40

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій - https://drs.nsdc.gov.ua/

Як повідомляє Рада національної безпеки і оборони України його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб'єктів щодо яких застосовано санкції. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України.

Підписка на санкції