СБУ повідомила про підозру колишній ведучій телеканалів Медведчука Діані Панченко

Дата: 24.01.2023 20:58

В СБУ зібрали вичерпну доказову базу на журналістку Діану Панченко, яка публічно виправдовує російську збройну агресію проти України.

Деталі повідомили в Службі безпеки України.

Зокрема, зазначається, що раніше ведуча працювала на підсанкційних телеканалах підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука, де поширювала антиукраїнські наративи москви. Після початку повномасштабного вторгнення колишня телеведуча підтримала російських загарбників та згодом виїхала до тимчасово окупованого Донецька. Там вона продовжила поширювати ворожу пропаганду у вигляді маніпулятивних сюжетів на користь країни-агресора. У своїх провокаційних «проєктах» вона підтримує захоплення частини східних регіонів нашої держави.

Крім цього фігурантка створила так званий «документальний фільм», в якому виправдовує воєнні злочини російських окупантів проти мирних жителів Маріуполя.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Діані Панченко про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення та поширення, в тому числі повторно та з використанням засобів масової інформації, матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії російської федерації проти України).

Наразі тривають заходи для притягнення Діани Панченко до відповідальності за злочини проти України.