Щодо допомоги українцям в Ізраїлі на тлі загострення безпекової ситуації - коментар речника МЗС України

Дата: 08.10.2023 13:06

У зв’язку з військовими діями в Ізраїлі громадянам України рекомендується утриматись від відвідування центральних та південних районів країни, зберігати пильність і уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів влади для підвищення рівня обізнаності розвитком подій.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

У випадку обстрілів активовується сирена попередження і МЗС закликає громадян України уважно ставитись до всіх таких сигналів та дотримуватись інструкцій місцевої влади.

У разі перебування у населених пунктах країни, які знаходяться у безпосередній близькості від Сектору Газа, під час включення сигналу повітряної тривоги рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами.

МЗС України створило оперативний штаб задля допомоги українцям в Ізраїлі. Українське посольство на постійному контакті з ізраїльською владою і основними лікарнями. 

Для отримання додаткової інформації радять слідкувати за веб-сайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю https://www.oref.org.il/en (лінк доступний з території Ізраїлю).

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації громадянам України необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: + 972-546-676-782 або української дипустанови в м. Рамалла за телефоном: +972-59-823-93-99.