війна

Щодо допомоги українцям в Ізраїлі на тлі загострення безпекової ситуації - коментар речника МЗС України

Дата: 08.10.2023 13:06

У зв’язку з військовими діями в Ізраїлі громадянам України рекомендується утриматись від відвідування центральних та південних районів країни, зберігати пильність і уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів влади для підвищення рівня обізнаності розвитком подій.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

У випадку обстрілів активовується сирена попередження і МЗС закликає громадян України уважно ставитись до всіх таких сигналів та дотримуватись інструкцій місцевої влади.

Мирні плани для України: ініціатори, суть, порівняння та перспективи (11 планів миру та/або війни)

Дата: 29.09.2023 13:14

З високою ймовірністю можна прогнозувати, що після завершення основної фази нинішнього українського контрнаступу в Україні та у світі розпочнеться високий дипломатичний та переговорний сезон щодо майбутньої війни та миру.

Російські окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС: є загроза затоплення десятків населених пунктів

Дата: 06.06.2023 09:50

Вночі російські окупаційні війська здійснили черговий акт тероризму - підрив греблі Каховської ГЕС.

Підрозділи Нацполіції та ДСНС Херсонської області були підняті по тривозі для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині Дніпра.

Представники влади зазначили, що рівень води піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки необхідно дотримуватись важливих правил:

Переговоры о мире с рф: закончится ли война этой осенью?

Дата: 26.05.2023 19:17

События в Белгороде, частые «прилеты» на территорию рф, паника лидера вагнеровцев Пригожина заставляют все чаще говорить об активном контрнаступлении. Неужели на горизонте переговоры о мире?

С этим вопросом «ГолосToday» обратился к известному политологу Руслану Бортнику. 

"Я прогнозирую окно для переговоров ко второй половине осени этого года - тогда сложатся подходящие условия", - отметил Бортник. 

«Бавовна в Белгороде»: когда начнется масштабное контрнаступление Украины?

Дата: 25.05.2023 18:50

События вокруг Белгорода многих заставили говорить, что контрнаступление уже началось. Но началось ли оно в полной мере и чего ждать дальше?

Об этом «ГолосToday» решил поговорить с известным политологом Русланом Бортником. 

Чи може рф ліквідувати Лукашенко, щоб впритул підібратись до України

Дата: 18.05.2023 22:07

З приводу погіршення самопочуття Лукашенка вже ходять міфи: від смертельної хвороби до отруєння спецслужбами рф. Що ж насправді за цим може стояти?

З цим питанням «ГолосToday» звернувся до політолога Руслана Бортника. 

"Якби росія прийняла рішення ліквідувати Лукашенко, навряд чи її щось зупинило би, враховуючи домінуючий вплив росії на сектор безпеки і оборони Республіки Білорусь", - зазначив експерт.

Чи можливо повністю завершити війну до зими, як це заявив секретар РНБО Данілов - думка експерта

Дата: 15.05.2023 10:32

«Будь-яка війна має закінчитися підписанням домовленостей, тобто фіксацією результатів війни. А наразі є рішення РНБО та указ Президента, де чітко зазначено, що жодних переговорів із путінським режимом не може бути», - зазначив політичний експерт Валентин Гладких.

Коли Данілов говорить про закінчення війни, він точно має на увазі не переговорний процес з упирями. Наразі передумов для переговорів немає. Можливо в росії відбудуться якісь внутрішні політичні трансформації, спричинені успіхами ЗСУ.

НАЗК внесло 25 провідних компаній світу до переліку міжнародних спонсорів війни рф проти України

Дата: 12.05.2023 09:16

НАЗК внесло 25 провідних компаній світу до переліку міжнародних спонсорів війни від початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Це міжнародні компанії від виробників жіночої косметики та харчових продуктів до банків та нафтоперевізників, які потрапили до переліку через те, що продовжують вести бізнес в росії, сплачувати там податки, фінансуючи вбивства українців.

Підписка на війна