спонсори війни

Американську ресторанну франшизу Subway НАЗК внесло до переліку спонсорів війни

Дата: 10.01.2024 21:57

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло у перелік спонсорів війни американську багатонаціональну франшизу ресторанів швидкого харчування Subway.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що у росії продовжує працювати понад 500 ресторанів компанії, сплачуючи сотні тисяч доларів податків до бюджету рф.

Мережа також активно рекламується через підсанкційні російські соціальні мережі та співпрацює з компаніями, які мають справу з державними та правоохоронними органами країни-агресорки.

НАЗК призупинило статус спонсора війни для австрійського Raiffeisen Bank

Дата: 17.12.2023 11:42

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) призупинило статус міжнародного спонсора війни для австрійської банківської групи Raiffeisen Bank.

"Статус призупинено на період проведення двосторонніх консультацій із залученням представників Європейської Комісії", – вказано у повідомленні.

Як зазначають ЗМІ Австрія одобрила 12-й пакет антиросійських санкцій, натомість попросила виключити Raiffeisen із переліку "спонсорів війни".

НАЗК внесло три найбільші китайські нафто-газові компанії до переліку міжнародних спонсорів війни

Дата: 03.10.2023 16:33

Три найбільші китайські нафтогазові компанії продовжують реалізовувати спільні проекти з рф та фінансувати стратегічну галузь росії сплатою своїх значних податків.

Про це повідомили в НАЗК і додали, що внесли до переліку міжнародних спонсорів війни ці компанії, а саме: China National Offshore Oil Corporation (CNOOC Group), China Petrochemical Corporation (Sinopec Group) та China National Petroleum Corporation (CNPC).

НАЗК внесло 25 провідних компаній світу до переліку міжнародних спонсорів війни рф проти України

Дата: 12.05.2023 09:16

НАЗК внесло 25 провідних компаній світу до переліку міжнародних спонсорів війни від початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Це міжнародні компанії від виробників жіночої косметики та харчових продуктів до банків та нафтоперевізників, які потрапили до переліку через те, що продовжують вести бізнес в росії, сплачувати там податки, фінансуючи вбивства українців.

Підписка на спонсори війни