США
США нададуть Україні оборонну допомогу на загальну суму $7,9 млрд та запровадять нові санкції проти Росії - Зеленський
США оголосили про надання Україні оборонної допомоги на загальну суму 7,9 мільярда доларів та запровадження нових санкцій проти Росії.
Про це сказав Президент України Володимир Зеленський, подякувавши Джозефу Байдену, Конгресу США та його обом партіям, республіканцям і демократам, а також усьому американському народу.
Виза EB-2 для специалистов: Ваш шанс на успешную карьеру в США
Америка всегда привлекала талантливых людей со всего мира своими широкими возможностями, высоким уровнем жизни и перспективами для карьерного роста. Сюда стремятся ученые, инженеры, художники и профессионалы различных областей, желающие реализовать свои мечты и внести значимый вклад в общество. Для многих этот путь к новым горизонтам начинается с легальной иммиграции, и одним из наиболее привлекательных вариантов для высококвалифицированных специалистов является виза EB-2.
Сенат США проголосував за виділення 61 млрд доларів Україні, далі залишився підпис Президента Байдена
Верхня палата американського парламенту ухвалила закон про допомогу Україні, за яким буде виділено близько 61 млрд доларів. 79 сенаторів зі 100 проголосували - ЗА.
Залишився лише підпис під законом президента Джо Байдена, який ще до голосування у Палаті представників заявив, що підпише документ, як тільки його погодить Конгрес.
"Я вдячний Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні.
Майже 61 мільярд доларів США допомоги Україні: куди підуть ці гроші?
20 квітня конгресмени США схвалили законопроєкт про виділення пакету допомоги на суму майже 61 мільярд доларів для підтримки України у боротьбі проти росії.
У двопартійному голосуванні рішення підтримали 210 демократів і 101 республіканець, а 112 членів Палати — більшість членів Республіканської партії — проголосували «проти».
Про це зазначає Прес-служба ВРУ.
Президент України Володимир Зеленський після схвалення пакету допомоги подякував Сполученим Штатам Америки.
Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт про допомогу Україні
Палата представників США прийняла законопроект про майже 61 млрд $ для України.
За рішення проголосувало 311 членів Палати -210 демократів та 101 республіканець.
Загальний обсяг допомоги:
- 49,9 млрд – оборонні видатки
- 7,8 млрд – потенційна бюджетна підтримка
- 1,57 млрд - економічна допомога
- 400 млн – кошти на захист кордонів та гуманітарне розмінування.
Далі Україна очікує на успішне затвердження законопроєкту в Сенаті вже впродовж найближчих днів.
Інформація для шукачів притулку: США продовжили дію дозволів на вʼїзд для українців
США продовжили термін дії перебування українських шукачів притулку на території Сполучених Штатів строком до 2 років. Це стосується тих українців, які перебувають там на підставі так званих гуманітарних дозволів на вʼїзд.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила посол України в США Оксана Маркарова.
Право на поновлення свого дозволу на перебування отримали українці, які:
Сенат США остаточно схвалив законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню
Сенат США остаточно схвалив законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню. Наразі голосування продовжується але документ вже набрав 66 голосів "за" із 60 необхідних для того, щоб направити його на розгляд Палати представників.
У Палаті представників, де більшість республіканці, можуть виникнути складнощі, на що натякав спікер Палати республіканець Майк Джонсон.
Нагадаємо, законопроєкт передбачає $61 млрд для України, $14 млрд для Ізраїлю та $4,83 млрд для Індо-Тихоокеанського регіону, в тому числі Тайваню.
Верховний суд Колорадо заборонив Дональду Трампу балотуватися на пост президента США у цьому штаті
Верховний суд Колорадо ухвалив рішення, відповідно до якого Дональд Трамп не має права балотуватися у президенти США. Це означає, що колишній президент не може бути включений до бюлетенів саме у штаті Колорадо під час березневих праймеріз республіканців та наступних президентських виборів.
Вердикт заснований на Чотирнадцятій поправці до Конституції США, яка забороняє висуватися на вибори тим, хто брав участь у заколоті (захопленні Капітолію). Рішення набуде чинності 4 січня 2024 року та не буде обов'язковим для інших штатів.