Старт LIGA ZAKON AWARDS 2021: Зміни юрбізу з початку поточного року

Дата: 03.06.2021 09:55

Компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила про старт вже 3-го Всеукраїнського рейтингу ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2021.

Організатори провели захід, вже традиційно для карантинного часу, в форматі онлайн-презентації, де було представлено результати змін, що відбулися на юридичному ринку України в І кварталі 2021 року.

Оргкомітет рейтингу офіційно оголосив про старт прийняття заявок на LIGA ZAKON AWARDS 2021. Це можна зробити на сайті https://awards.ligazakon.net/ та заповнивши відповідно профіль юрфірми в Національному професійному каталозі юридичних послуг Liga:BOOK https://jurliga.ligazakon.net/catalog .

Інформацію про зміни юрбізу ЛІГА:ЗАКОН отримала завдяки ретельному аналізу та ґрунтовному дослідженню ринку, проведеному за допомогою унікальної технології з використанням сучасної технології DATA-SMART-аналіз.

Юридичну спільноту можна сміливо назвати першовідкривачами рейтингування за допомогою DATA-SMART-аналізу, адже вони випередили інші галузі бізнесу. Об'єктами дослідження стали юридичні компанії, інформація про які ґрунтується на відкритих даних юридичного каталогу Liga:BOOK. Варто зазначити, що дані оновлюються в реальному часі в автоматичному режимі, а щоквартально ЛІГА:ЗАКОН презентує результати рейтингування, які порівняно з річними показниками враховують найбільш динамічні напрями.

Аналогів DATA-SMART-аналізу немає ані в українських, ані в зарубіжних рейтингах, адже він мінімізує вплив суб'єктивних чинників на результати рейтингування. Ця технологія є запорукою об'єктивного та неупередженого оцінювання юридичного ринку, і демонструє такі показники:

 • фінансові результати компаній,

 • висвітлення їх діяльності у ЗМІ,

 • оцінка роботи персоналу компаній.

Окрім представлення змін, які відбулися на ринку юридичних послуг із початку 2021 року, у межах заходу оголошено про початок LIGA ZAKON AWARDS 2021, адже саме методику DATA-SMART-аналізу покладено в основу визначення минулорічних переможців цього рейтингу.

Під час презентації спікери висвітлили таку інформацію:

 • у чому полягають особливості LIGA ZAKON AWARDS 2021

 • якою є методологія рейтингу

 • з яких елементів складається формула розрахунку для визначення переможців,

 • що таке Liga:BOOK,

 • у чому суть технології DATA-SMART-аналізу та як вона працює,

 • які є номінації LIGA ZAKON AWARDS 2021,

 •  алгоритм дій та конкретні кроки для участі в рейтингу.

Спікерами заходу були:

 • Ірина Холод, директорка з маркетингу ЛІГА:ЗАКОН

 • Альона Васильєва, Голова Оргкомітету LIGA ZAKON AWARDS 2021

 • Олександр Липський, керівник Медіа-центру ЛІГА:ЗАКОН

 • Альона Прокопова, Project Manager Liga:BOOK та DATA-SMART-аналіз

Як зазначила Ірина Холод, директорка з маркетингу ЛІГА:ЗАКОН: "Як в житті, так і в бізнесі, важливо розуміти, з ким ви маєте справу, кому довіряти свої справи та як обрати кращого партнера. Рейтинги допомагають побачити ситуацію на ринку, визначають кращих гравців та формують довіру до найяскравіших представників різних галузей. Однак рейтингів багато, як же обрати прозорий та чесний?! Ми в ЛІГА:ЗАКОН завдяки досвіду, накопиченому за тридцять років існування, розробили методологію, коли значну долю оцінки займає аналіз даних з відкритих джерел та ринкова аналітика. В перший день літа ми стартували вже з третім юридичним рейтингом LIGA ZAKON AWARDS 2021 та запрошуємо юридичну спільноту до активної участі та бажаємо перемог!"

Альона Васильєва, Голова Оргкомітету LIGA ZAKON AWARDS 2021:Рейтинг LIGA ZAKON AWARDS  - це можливість заявити про себе та свою юридичну компанію не тільки раз на рік, а й весь час демонструвати ринку високі показники та стандарти у тому чи іншому напрямку права. DATA SMART Аналіз забезпечує оцінювання інформації про номінантів шляхом виконання машинного алгоритму без втручання людини у режимі реального часу на підставі зібраних даних у профілі Legal Liga:BOOK та аналізу медіаактивності. Основні принципи LZ AWARDS  залишаються сталими: прозорість, неупередженість, інноваційність.”

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у Всеукраїнському юридичному рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2021!

Запис трансляції заходу із відповідями на всі питання про LIGA ZAKON AWARDS 2021  доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WnJnZX8kDP