стягнення аліментів

Аліменти, коли ви з дитиною за кордоном

Дата: 08.11.2022 09:42

 

  • Якщо аліменти на дитину (кошти на її утримання платять добровільно)?
  • Якщо аліменти вже стягуються виконавчою службою?
  • Якщо у Вас є судове рішення чи наказ про стягнення аліментів але Ви його не подали до виконавчої служби і Вам не платять?
  • Якщо у Вас немає судового рішення чи наказ про стягнення аліментів? І Вам не платять.
  • Проблеми стягнення аліментів, коли Ви за кордоном.
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО 

Що таке «інші види заробітку» для утримання аліментів: огляд судової практики

Дата: 02.09.2022 18:16

Як визначено ст. 80 Сімейного кодексу України аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку (доходу) другого з подружжя і (або) у твердій грошовій сумі.

Згідно ст. 81 Сімейного кодексу України Перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Наявність спору про визнання або встановлення факту батьківства не перешкоджає зупиненню провадження у справі про стягнення аліментів

Дата: 08.08.2022 18:53

Рішення ВС у справі № 234/10082/18 від 15.06.2022 https://cutt.ly/HZXit0e

У цій справі суди попередніх інстанцій залишили без задоволення позов жінки про стягнення аліментів на утримання дитини та своє утримання, не дочекавшись розгляду справи про визнання батьківства, оскільки спір щодо визнання батьківства перешкоджає зупиненню справи про стягнення аліментів. Суди вважали, що батьківство колишнього чоловіка позивачки щодо її сина не є доведеним.

Як правильно отримати аліменти з військовослужбовця?

Дата: 21.06.2022 14:30

Питання:

З чоловіка-військовослужбовця стягувались аліменти із заробітної плати, але в січні він сказав, що йде на пенсію, виконавчий лист відправили на виконання у пенсійний фонд. Пенсію він почав отримувати з 1.01.2022, але оскільки виконавчий одразу не прийшов, то він добровільно написав заяву до пенсійного фонду, щоб аліменти утримували з травня, а не з січня. Проте згодом він відновився на роботі (продовжує нести службу).

Тому такі питання:

1) яким способом зробити так, щоб аліменти стягувались знову із його заробітної плати?

Уряд змінив правила стягнення аліментів

Дата: 20.02.2022 10:53

Уряд змінив правила обліку доходів, за якими визначають розмір виплати аліментів на дітей.

Відповідну постанову прийняли на засіданні Кабінету Міністрів повідомляє Вечірній Київ.

Йдеться про удосконалення механізму стягнення аліментів з осіб, які працюють та отримують заробіток за кордоном, а також з одержувачів пенсії. Крім того, розширено перелік осіб, з яких можуть стягуватись аліменти.

Стягнення аліментів з батьків колишнього чоловіка: чи можливо?

Дата: 02.02.2022 11:06

Питання:

Будь ласка, допоможіть розібратися з банальною проблемою. Я мати двох дітей, з чоловіком ми розлучені, він раніше сплачував аліменти, а зараз не платить бо пиячить, його батьки постійно захищають свого сина, та обзивають мене, говорять, що я корислива, бажаю тільки грошей… Батьки мого чоловіка підприємці, мають достаток. Колись чула, що за таких обставин можна перенаправити аліменти на діда та бабу. Скажіть, будь ласка, це можливо?

Підписка на стягнення аліментів