Сили оборони

Яким буде розмір доплат військовим у 2024 році і який пріоритет у розподілі коштів воєнного бюджету?

Дата: 31.03.2024 20:51

Грошове забезпечення Сил оборони та бойові виплати, а також виплати загиблим, виплати за поранення, за перебування на першій і на другій лінії бойового зіткнення, харчування особового складу, речове забезпечення та винагороду за знищену техніку - пріоритетні напрямки фінансування Збройних сил України у 2024 році.

Про це повідомив у інтерв'ю AрміїInform та  ВВС Україна заступник міністра оборони України Юрій Джигир.

З початку року впроваджено 46 нових українських розробок для ЗСУ - Міноборони

Дата: 29.02.2024 22:49

У січні і лютому 2024 року допущено до експлуатації в ЗСУ 46 зразків озброєння і військової техніки, розроблених і виготовлених в Україні.

Про це повідомив заступник Міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

Зокрема, Президент України визначив завдання щодо збільшення спроможностей українського оборонно-промислового комплексу з виробництва різних типів озброєння, максимального масштабування виробництва в Україні.  

Іноземці, які воювали за Україну, зможуть отримати українське громадянство разом із членами родин - Міністр МВС

Дата: 27.02.2024 11:52

Громадяни інших держав, які в межах контрактів брали участь у бойових діях разом із Силами оборони України, зможуть за бажанням набути українського громадянства, як і члени їхніх родин.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає “Інтерфакс-Україна”.

Президент України призначив командувачів сухопутних військ, об'єднаних сил, ДШВ і сил ТрО

Дата: 11.02.2024 10:58

Президент України Володимир Зеленський провів зміни в Силах оборони та призначив командувачів сухопутних військ, об'єднаних сил, десантно-штурмових військ і сил ТрО.

Зокрема, про це йдеться в указах на сайті Президента.

Так, Президент призначив генерал-лейтенанта Павлюка Олександра Олексійовича командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом щодо перезавантаження команди управління в Силах оборони

Дата: 10.02.2024 22:56

Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом. Головне питання - перезавантаження команди управління в Силах оборони.

Про це повідомив Глава країни у відео зверненні і додав, що до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії - бойові командири, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні. 

Уряд затвердив порядок встановлення факту участі цивільних осіб у захисті України для надання відповідних статусів

Дата: 07.07.2023 18:51

Уряд затвердив порядок встановлення факту безпосередньої участі цивільних осіб у захисті України для надання відповідних статусів.

Ухвалено відповідний проект постанови, повідомляє Урядовий портал.

Йдеться про процедуру встановлення факту безпосередньої участі у захисті України цивільних осіб, починаючи з 24 лютого 2022 року, які офіційно не були у складі жодної з українських силових структур.

Уряд ухвалив рішення щодо запровадження системи Delta в Силах оборони: що це за система і які її переваги?

Дата: 04.02.2023 18:23

Уряд ухвалив рішення щодо запровадження системи Delta в Силах оборони - відповідну постанову, за поданням Міністра оборони України Олексія Резнікова, прийнято на засіданні Кабміну.

Про це повідомив Урядовий портал.

Delta — це платформа з ситуаційної обізнаності, яку створив Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міноборони України.

Платформа Delta постійно вдосконалюється  і додає новий функціонал, що дає нашим військовим значну перевагу над ворогом.

Підписка на Сили оборони