адвокат

Зупинення торгів, як спосіб захисту майна – коментар адвоката Дмитра Касьяненка

Дата публікації: пт, 10/16/2020 - 10:50

 

Реальні перспективи збереження переданого на примусову реалізацію майна боржника шляхом зупинення торгів з його продажу –  актуальна судова практика від адвоката

 

Виталий Кулаков: развитие малого и среднего бизнеса в Украине

Дата публікації: чт, 10/15/2020 - 20:29

 

Уже много лет подряд компания ADVICE Audit Consulting Group оказывает услуги сотням клиентам, которые являются представителями малого и среднего бизнеса в Украине. При создании нашей компании мы делали выбор сознательно, поскольку до сих пор убеждены, что малый и средний бизнес – это главный инструмент по обеспечению занятости населения, это ключевой механизм экономического и технического развития любого государства, в том числе и Украины.

Суд не може зобов’язувати КДКА притягнути адвоката до дисциплінарної відповідальності

Дата публікації: ср, 09/30/2020 - 10:20

 

Вирішення питання про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності належить до виключної компетенції дисциплінарних органів, а саме КДКА та ВКДКА, і суд не вправі зобов'язувати відповідачів приймати те чи інше рішення.

Відповідне положення міститься у постанові КАС ВС від 20 червня 2019 року у справі № 641/463/16-а.

 

Обставини справи

«Правки Лозового» - чи все так однозначно? - думка адвоката

Дата публікації: вт, 09/15/2020 - 13:56

 

В березні 2018 року набули чинності так звані «правки Лозового» - зміни до КПК України, які, серед іншого, передбачали новий спосіб захисту від кримінального обвинувачення та переслідування: оскарження повідомлення про підозру.

Відтак, у багатьох «фігурантів» справ з’явилася надія ще на стадії досудового розслідування довести безглуздість висунутої підозри та створити передумови для закриття кримінального провадження, а не чекати на виправдувальний вирок суду.

Втім, більшості з них так лише здавалося.

Теґи

Видача адвокатських свідоцтв суддям і держслужбовцям: позиція Верховного Суду

Дата публікації: ср, 09/09/2020 - 19:14

 

Центр дослідження судової практики опублікував ключові тези визначення Касаційного цивільного суду Верховного Суду щодо дискусійного питання: обмежені чи законодавством прокурори або інші особи, які перебувають на державній службі, в праві брати участь у відповідних процедурах відбору та отримувати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю?

 

Ключові тези:

АДВОКАТ ДМИТРО КАСЬЯНЕНКО: захищати права громадян, відстоювати інтереси бізнесу та розбудовувати країну

Дата публікації: пн, 09/07/2020 - 14:14

 

Керуючий партнер «Юридичної Компанії «Касьяненко і Партнери», політик, член Асоціації правників України, член Громадської організації «Правове партнерство України», член Торгово-промислової палати України,  засновник Благодійної організації «Міжнародний благодійний Фонд Дмитра Касьяненко»…  все це про одну людину.

Теґи

Имущественные споры | Защита права собственности: адвокат Кубрак Олег

Споры об имуществе происходят как между гражданами, так и юридическими лицами, а также нередко споры проходят между физическим и юридическим лицом.

Споры о собственности могут возникать в основном в отношении конкретного имущества либо имущественных прав, основным из которых является право собственности (как право владеть, пользоваться и распоряжаться какой-либо вещью).

Основные виды имущественных споров в решении которых понадобиться помощь адвоката это:

відео / фото