У Польщі відміняють безкоштовний проїзд для українських біженців

Дата: 26.06.2022 15:13

Безкоштовний проїзд для громадян України територією Польщі буде діяти до четверга, а з п’ятниці поїздки відбуватиміться за загальними правилами.

Про це повідомив польський перевізник.

Безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі поїздів економ категорій TLK та IC були впроваджені перевізником PKP Intercity - першим залізничним перевізником, який надав таку можливість. За останні дні червня послугами PKP Intercity скористалося понад 2,3 мільйона громадян України.

З 1 по 30 червня громадяни України можуть безкоштовно подорожувати такими містами: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемішль, Загуж, Ярослав та Жешув. 

З деталями можна ознайомитися за посиланням.

У перевізника зазначили, що незважаючи на допомогу біженцям з України, PKP Intercity в той же час виконувала свої першочергові завдання - щоденні перевезення тисяч поляків. 

Також у PKP Intercity зауважили, що постійно працює спеціальна гаряча лінія українською мовою. Це спеціальний номер для громадян України, який працює 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00: +48 22 473 00 86 (вартість дзвінка згідно з тарифом оператора). Інформація також доступна на сайті PKP Intercity у двох мовних версіях - польській та українській.