Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду розповів про продовження соціальної реформи в країні.
Зокрема, урядовим рішенням на виконання закону було припинено діяльність Фонду соціального страхування і приєднання його до Пенсійного фонду України.
"Робимо механізм соціальної підтримки більш дієвим та ефективним, адаптованим до реалій сьогодення. Планомірно скорочуємо зайві витрати держави" - наголосив Шмигаль.
Також Прем’єр-міністр зазначив, що на 2023 рік продовжується перехідний період щодо переоформлення допомоги на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, на дітей з інвалідністю, на осіб, що мають інвалідність із дитинства, на тих, хто за ними доглядає.
"Це потрібне рішення, оскільки наразі багато українців перебувають за кордоном, у декого відсутній доступ до електрики. За таких умов переоформити допомогу проблематично. Тому відтермінуємо процедуру на потім" - додав Денис Шмигаль.