уряд

В Україні з'явиться посада Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.06.2022 22:09

Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки, тому держава створює нові інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Як повідомляє Урядовий портал 28 червня Уряд підтримав пропозицію Мінреінтеграції щодо запровадження посади Уповноваженого з питань ВПО — ключової посадової особи в державі, яка захищає права переміщених громадян.

Прем’єр-міністр України розповів про програми безповоротних грантів для підприємців

Дата: 24.06.2022 17:31

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Уряд прийняв документи щодо запуску програми «єРобота» й анонсував одразу три грантові програми підтримки створення власного бізнесу.

"Ми запускаємо ще три програми, які так само спрямовані на створення нових робочих місць, збільшення доходів українців та розвиток нашої економіки", — зазначив Денис Шмигаль.

До 250 тис. грн. на новий бізнес: держава надасть безповоротні гранти в межах нової програми «єРобота»

Дата: 21.06.2022 18:11

Українці, які хочуть запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротний грант до 250 тисяч гривень в межах нової урядової програми «єРобота».

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду, передає Урядовий портал.

1

В Україні спростили порядок фіксації пошкоджень житлових будівель і споруд, завданих під час бойових дій

Дата: 15.06.2022 21:46

Міністерству розвитку громад та територій доручено подати на розгляд Уряду Порядок фіксації пошкоджень та руйнувань житлових будівель та споруд, завданих Україні внаслідок збройної агресії росії.

Проект постанови прийнятий КМУ 14 червня, повідомляє Урядовий портал.

Порядком, зокрема, пропонується:

Уряд врегулював питання строків подання фінансової звітності під час дії воєнного стану

Дата: 13.06.2022 12:48

Кабмін своїм рішенням внес зміни до Порядку подання фінансової звітності, якими врегульовано питання щодо строків подання фінансової звітності підприємствами, які під час дії воєнного стану не подали проміжну, річну звітність у передбачені строки. 

Зокрема, такі підприємства мають подати відповідну звітність протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану. 

Прем‘єр-міністр України розповів про етапи відновлення пошкоджених під час війни об'єктів

Дата: 09.06.2022 09:22

В Уряді провели наради за участі міністрів, народних депутатів та представників Офісу президента щодо заходів із відновлення України.

Про деталі розповів Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

На період воєнного стану підвищення тарифів на комунальні послуги не буде - Денис Шмигаль

Дата: 11.05.2022 10:08

Уряд готує до подання у ВР законопроекти, які передбачають мораторій на підвищення тарифів на період дії воєнного стану та шість місяців після його завершення.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

«Тарифи на газ та його розподіл, а також на тепло й гарячу воду не будуть зростати. У ці складні дні будь-яке підвищення тарифів точно не на часі», — наголосив очільник Уряду.

Житло для ВПО, допомога бізнесу, продовольча безпека: які питання розглянув уряд для поліпшення життя під час війни

Дата: 30.04.2022 17:55

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив про те, які питання були розглянуті та прийняті Кабінетом Міністрів України на останньму засіданні.

- Затверджено Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Додаткові виплати для переселенців: прем'єр-міністр розповів хто отримає гроші

Дата: 17.04.2022 18:46

Уряд спільно з ООН запускає ще дві програми виплат. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні.

«Рішення про це було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів. За нашими домовленостями, вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, будуть отримувати по 2200 грн кожен місяць на кожного члена родини», — зазначив очільник Уряду.

Хто отримає гроші?

Підписка на уряд