Увага! У низці населених пунктів Донеччини буде проведено примусову евакуацію дітей

Дата: 29.01.2024 19:27

На черговому засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану рпозглянули та підтримали питання проведення примусової евакуації дітей з їхніми батьками або іншими законними представниками у 9 окремих населених пунктах Донецької області. 

Зокрема, евакуацію проведуть в наступних н.п.: села Антонівка, Іллiнка, Зоряне, Олександропiль, Желанне Друге Мар’їнської міської та Межове, Восход, Новоселівка Перша, Желанне Очеретинської селищної територіальних громад Покровського району.

Заплановано евакуювати 135 осіб, в тому числі 73 дитини та 62 супроводжуючих (членів сімей).

Приймаючими регіонами стануть Житомирщина та Закарпаття. Там вони безкоштовно будуть розміщені, забезпечені прихистком, соціальними виплатами, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою.

У Мінреінтеграції нагадали, що евакуація здійснюється безкоштовно і з цього питання потрібно звертатись на гарячу лінію з питань проведення евакуації 0 800 408 911.

Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.