В РФ просять визнати "Азов" терористичною організацією і пропонують застосувати до бійців "вишку"

Дата: 17.05.2022 18:13

Мін'юст РФ попросив Верховний Суд визнати "Азов" терористичною організацією та заборонити його діяльність у росії. Про це зазначається в повідомленні про розгляд адміністративної справи, розміщеної на сайті Мін'юсту росії, на яку посилаються росЗМІ, пише УНН.

"Адміністративна справа про визнання українського воєнізованого націоналістичного об'єднання "Азов" (інші використовувані найменування: батальйон "Азов", полк "Азов") терористичною організацією та забороною його діяльності на території російської федерації призначено до судового розгляду на 26 травня о 10:00 у будівлі Верховного суду росії", - цитують ЗМІ повідомлення Мін'юсту.

Крім того повідомляється, що т.в.о. глави фракції ЛДПР у держдумі Леонід Слуцький запропонував зробити виняток з мораторію на застосування смертної кари у РФ для бійців полку "Азов".

"Якщо їхні жахливі злочини проти людяності будуть доведені, знову повторю свою пропозицію зробити виняток із мораторію на смертну кару в росії та дати право суду розглядати можливість застосування найвищого заходу", - написав він у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, відразу після операції по визволенню бійців з Азовсталі в Держдумі РФ заговороли про заборону обміну українських бійців на військовополонених росіян.