вагітність

Чи можна отримати допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, перебуваючи у відпустці по догляду за старшою дитиною?

Дата: 20.11.2023 20:07

Коли жінка, знаходячись у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, перебуває в очікуванні другої дитини, часто постають питання: як бути з відпусткою у звʼязку з вагітністю і пологами? Чи можна отримати виплати на цій підставі?

Запитання: Добрий день! Перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Зараз очікуємо друге маля. Підкажіть, будь ласка, чи можу я отримати виплати у звʼязку із вагітністю і пологами в такому разі? Окрім того, ми сімʼя ВПО.

Трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок і працівників із дітьми

Дата: 10.08.2023 11:59

Питання трудових і соціальних гарантій для вагітних жінок потребує особливої уваги. На жаль прекрасна частина суспільства частіше буває обмежена у використанні конституційних прав. Тому їх захист від дискримінації у галузі праці є передумовою для досягнення рівних можливостей та однакового ставлення як для жінок так і чоловіків у сфері праці.

Значна увага необхідна і працівникам з дітьми, які безумовно потребують відповідних трудових та інших гарантій, що надають можливості виховувати дітей в умовах соціальної захищеності.

Питання працевлаштування вагітних жінок - роз'яснення Держпраці

Дата: 18.05.2023 13:15

Питання працевлаштування вагітних жінок є дуже актуальною темою. Вагітність є особливим періодом у житті жінки, коли вона потребує особливого захисту та підтримки, включаючи захист її прав на робочому місці.

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці выдповыдає на питання:

Підписка на вагітність