Відповіді на питання адвокатського іспиту завжди під рукою. Новий продукт від ActiveLex!

Дата: 11.02.2022 21:41

Практично кожен юрист прагне стати адвокатом – домогтися визнання того професійного рівня, який дає право здійснювати захист та представництво в суді. Для цього треба скласти непростий кваліфікаційний іспит.

Готуючись до його складення, правники наражаються на проблему: навіть порівняно «свіжі» посібники з підготовки до іспиту виявляються застарілими через стрімкі зміни законодавства. Перевіряти актуальність кожної згаданої в них правової норми доволі складно і дуже довго.

Команда Lex взялася допомогти всім, хто готується до складення іспиту та наступної адвокатської праці, й розробила нові продукти Lex.Адвокат і Lex.Aдвокатський іспит, які  усувають проблему раз і назавжди.

Ми щоденно відслідковуємо законодавчі зміни і завжди знаємо найсвіжіші правові позиції Верховного Суду. Тому вирішили трансформувати свої напрацювання у зручний, а головне – завжди актуальний електронний збірник відповідей на питання усного іспиту та зразків процесуальних документів для письмового іспиту за Програмою складення адвокатського кваліфікаційного іспиту.

Переваги збірника:

  • незмінний актуальний стан, адже в текстах відповідей на екзаменаційні питання містяться гіперпосилання до чинних норми права в системі LEX з усіма змінами від часу їхнього ухвалення;

  • легкий доступ до пов’язаної судової практики, включаючи правові позиції Верховного Суду, яка оновлюється щодня; 

  • можливість глибшого ознайомлення з матеріалом – науково-практичними коментарями пов’язаних статей законодавства, публікаціями у фаховій пресі, новинами, які доступні через гіперпосилання прямо в текстах відповідей на питання;

  • зручне скачування зразків документів та можливість переходу до правових норм, які в них згадан

  • необмежені можливості для роботи - працювати зі збірником можна в будь-якому місці, де є Інтернет, на будь-якому гаджеті. 

Відповіді на питання підготовлені редакцією ActiveLex із залученням матеріалів понад 200 провідних дослідників і викладачів права, практикуючих правників. Вони будуть корисні не лише для підготовки до адвокатського іспиту, а й у повсякденній юридичній практиці.

Ви можете обрати той формат збірника, який найбільше відповідає Вашим потребам. Lex.Адвокатський іспит містить відповіді на питання  письмової та усної частини іспиту.

А обравши Lex.Адвокат - Ви отримаєте доступ до повної версії платформи LEX і до всього функціоналу продукту Lex.Адвокатський іспит.

Ознайомитися з новими продуктами ActiveLex можна у режимі безкоштовного демо-доступу за посиланням. Також ви маєте можливість оформити ліцензію на Lex.Адвокатський іспит або Lex.Адвокат на 1,3,6 або 12 місяців.