Військові злочини РФ: камера спостереження зафіксувала вбивство цивільних російськими солдатами (фото, відео)

Дата: 12.05.2022 10:56

16 березня цього року російські солдати застрелили двох беззбройних цивільних під час відходу після зіткнень під Києвом.

Відео вбивства із камер спостереження опублікував американський телеканал CNN.

У кадри камер потрапила перша спроба росіян захопити Київ у березні цього року. На головній дорозі до столиці йшли запеклі бої – ЗСУ вибивали російські війська та танки, щоб зупинити наступ.

Постраждалими виявилися власник розграбованого автосалону та 68-річний охоронець магазину. 

"Це було боягузливе і холоднокровне вбивство двох беззбройних чоловіків. Прибувають п'ять російських солдатів, які намагаються проникнути в приміщення автосалону, стріляючи по замках і розбиваючи скло. Коли власник наближається з піднятими руками, вони зупиняють його і, очевидно, обшукують в пошуках зброї" – повідомляється у матеріалі.

Далі підходить охоронець, його теж обшукують, йде розмова, а потім солдати відвертаються і двоє цивільних повертаються до вартового поста. Після цього двоє солдатів підходять до чоловіків ззаду та відкривають вогонь. Обидва цивільні падають на землю.

1

 

2

Після розстрілу росіяни зайшли всередину дилерського центру, зняли бронежилети, переглядали ящики, столи та випивали. Один із них приміряв шапку, що була на полиці.

3

За даними CNN, поки солдати обшукували автоцентр, поранений охоронець був ще живим. На відео видно, як він важко встає на ноги, зав'язує щось схоже на джгут навколо стегна і прямує до посту охорони. Він зміг дістатися до телефону та викликати допомогу. Українські добровольці, що прибули, почали перестрілку з окупантами, але врятувати охоронця не змогли, він сплив кров'ю, - зазначив командир тероборони.