Використав чужі документи, щоб перетнути кордон: бізнесмену Геннадію Боголюбову повідомлено про підозру

Дата: 09.07.2024 11:11

Українському бізнесмену Геннадію Боголюбову повідомлено про підозру у незаконному заволодінні паспортом іншої особи та організації незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 357, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 332 КК України).

Так, за даними слідства, підозрюваний організував собі незаконний перетин кордону, залучивши начальника групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби «Ягодин» Луцького прикордонного загону. 

Для цього Боголюбов використав паспорт громадянина України, який був втрачений у 2022 році, про що було повідомлено органи ДМС України. 

В ніч на 24 червня 2024 року за сприяння прикордонника, який достовірно знав, що йому для перевірки надали документ на імʼя іншої людини, український бізнесмен незаконно виїхав з країни. 

Наразі прикордоннику також повідомлено про підозру за фактом незаконного переправлення громадянина через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

За клопотанням прокурора йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави у сумі 25 млн грн.