Як правильно скласти рапорт до командира: БПД та МОУ розробили збірку з порадами для військовослужбовців та членів їх сімей

Дата: 01.04.2024 16:52

Як юридично правильно скласти рапорт до командира? Саме з таким питанням військовослужбовці часто звертаються до юристів.

Тому системою Безоплатної правничої допомоги у співпраці з Департаментом юридичного забезпечення Міністерства оборони України було розроблено збірку для військовослужбовців та членів їх сімей.

До збірки увійшли зразки рапортів, заяв, корисні поради та роз’яснення правових механізмів комунікації військовослужбовців/виць з командуванням.

Збірку складено для роз’яснення взаємодії між військовими та командуванням, оскільки саме через рапорт військові повідомляють про особисті питання та потреби, наприклад про матеріальну допомогу, відпустку, направлення на військово-лікарську комісію тощо.

Крім того з юридичними питаннями можна звертатись до контакт-центру системи безоплатної правничої допомоги за телефоном 0800213103 або безпосередньо до бюро правничої допомоги.

Збірка для військовослужбовців та членів їх сімей: