Юридичні роз'яснення та консультації для українських біженців та ВПО (міжнародне право)

Дата: 06.05.2022 16:27

Вторгнення Росії в Україну змусило мільйони невинних людей та бізнес залишити свої домівки та стати біженцями та переселенцями. Гуманітарна катастрофа вимагає зусиль від усієї світової спільноти.

Я, Галина Ковтун, практикуючий український юрист, дотримуючись системи цінностей та виступаючи за права людини, солідарна з Україною та своїм народом. Саме тому запускаю нову ініціативу, спрямовану на те, щоб громадянам України, які рятуються від війни, було легше отримати якісну юридичну допомогу. 

Пропоную своїм клієнтам, які через військове вторгнення Росії були вимушені покинути Україну або залишились але стали внутрішньо перемішеними особами, звертатись за роз'ясненнями по правовим аспектам: 

- Міжнародного Тимчасового захисту (набуття, припинення, зміна країни, консультації з працевлаштування/ студентства/ матеріальної допомоги; міграція) у 150 країнах світу (Європи, Південної та Північної Америки, Австралії, Азії);

- Біженства (набуття, припинення, зміна країни, консультації з трудоустрою/ студентства/ матеріальної допомоги; міграція) у країнах світу (Європи, Південної та Північної Америки, Австралії, Азії);

- Повернення в Україну;

- Надання правових роз'яснень щодо Трудового права (Звільнення, Призначення, Відпустки, питання щодо заробітної плати);

- Надання правових роз'яснень щодо Податкового права (сплати податків); 

- Надання правових роз'яснень щодо Військового стану та Мобілізації в Україні;

- Надання правових роз'яснень щодо Захисту дітей;

- Надання правових роз'яснень щодо Захисту Інвалідів;

- Надання правових роз'яснень щодо гуманітарної допомоги;

- Надання правових роз'яснень щодо ІТ діяльності для фрилансерів;

- Надання правових роз'яснень у попередженні та протидії булінгу (цькуванню), проявам насильства;

 

З БЕЗОПЛАТНИМИ роз'ясненнями та консультаціями можна ознайомитись на YouTube каналі «Реализация законного права» - https://youtube.com/channel/UCKw0kE_gHEsX3VraEtlytew

Відео супроводжується готовими до застосування рекомендаціями з посиланнями на чинне національне та/або іноземне законодавство.  

Крім того, якщо у Вас складна юридична ситуація або Вам потрібне особисте, детальне правове роз'яснення Ви можете звернутися за ПЛАТНОЮ правовою допомогою.

Вартість 20 євро/за годину або у гривні в еквіваленті за офіційним курсом Приватбанку. Починаю працювати після оплаченої та наданої вами квитанції про оплату.

Тел. +34675909790 Viber/WhatsApp/Telegram.

До проблем клієнта застосовую нестандартні практичні рішення у різних галузях юридичної практики. Особисту правову допомогу надаю після глибокого юридичного аналізу вашої проблеми.

 

Я є постійним членом Асоціації правників України/Адвокат народу/Безоплатної правової допомоги Мін'юсту України/Unión Internacional de Abogados/AEA-Asociacion Europea de Abogados.

На захисті Ваших прав, практикуючий український юрист - КОВТУН ГАЛИНА.