ЗСУ

Яким буде розмір доплат військовим у 2024 році і який пріоритет у розподілі коштів воєнного бюджету?

Дата: 31.03.2024 20:51

Грошове забезпечення Сил оборони та бойові виплати, а також виплати загиблим, виплати за поранення, за перебування на першій і на другій лінії бойового зіткнення, харчування особового складу, речове забезпечення та винагороду за знищену техніку - пріоритетні напрямки фінансування Збройних сил України у 2024 році.

Про це повідомив у інтерв'ю AрміїInform та  ВВС Україна заступник міністра оборони України Юрій Джигир.

Нові правила рекрутингу: у Міноборони розповіли як працюють нові правила набору до лав ЗСУ

Дата: 14.03.2024 19:50

У Міністерстві оборони України повідомили про впровадження нового алгоритму рекрутингу до лав Збройних Сил України і оприлюднили інфографіку з роз'ясненням, як це працюватиме.

Як зазначається, алгоритм рекрутингу до лав ЗСУ покликаний замінити застарілі підходи на зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу, а також онлайн.

Зокрема, передбачається наступне:

Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом щодо перезавантаження команди управління в Силах оборони

Дата: 10.02.2024 22:56

Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом. Головне питання - перезавантаження команди управління в Силах оборони.

Про це повідомив Глава країни у відео зверненні і додав, що до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії - бойові командири, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні. 

Зеленський зустрівся із Залужним і оголосив про зміни в керівництві ЗСУ

Дата: 08.02.2024 18:30

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генералом Валерієм Залужним і обговорив питання оновлення ЗСУ.

Про деталі зустрічі Глава держави написав в Телеграм.

Зокрема, він подякував Головнокомандувачу за два роки захисту України і додав, що вони обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України, а також, хто може бути в оновленому керівництві ЗСУ.

"Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді" - повідомив Президент.

Верховна Рада ухвалила закон про організацію належного рівня медичного забезпечення ЗСУ

Дата: 08.02.2024 12:48

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому проєкт Закону № 10343 про організацію належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України.

Про це зазначається на сайті парламенту, пише Арміяinform

Закон, зокрема, надає Міністерству оборони України повноваження затверджувати для сил безпеки і сил оборони клінічні протоколи, а також табелі матеріально-технічного оснащення.

Президент України підписав указ про створення в українських Силах оборони окремого роду сил – Сил безпілотних систем

Дата: 08.02.2024 09:45

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який розпочинає створення в українських Силах оборони окремого роду сил – Сил безпілотних систем.

"Створення нового роду сил у ЗСУ – важливий крок у розбудові українського війська. Нові доктрини, застосування, планування, замовлення. Нові підходи. Нові технології", – прокоментував Міністр оборони Рустем Умєров.

Він додав, що безпілотні системи вже створили перевагу України на полі бою і наступні кроки Сил безпілотних систем – опрацювання досвіду і масштабування. 

Держагенція з рекрутингу до ЗСУ почне працювати з березня в чотирьох містах України

Дата: 08.02.2024 09:37

Державна агенція з рекрутингу «Свідомо» розпочне роботу наприкінці березня цього року з метою інформування населення про те, як долучитися до лав Збройних Сил України.

Про це для Армія FМ розповів уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Зокрема, агенція створить центри у чотирьох містах: Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Це буде абсолютно цивільна структура.

Демобілізація, електронні повістки, робота ТЦК: основні моменти з брифінгу Валерія Залужного

Дата: 27.12.2023 10:58

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів у Києві брифінг для журналістів, де прокоментував деякі питання з нового законопроекту про мобілізацію, який днями внесли на розгляд у Парламент.

Зокрема він звернув увагу на демобілізацію військових та їх ротацію, роботу ТЦК та СП, запровадження електронних повісток тощо.

Звільнення з посади вищого командування ЗСУ

Дата: 29.09.2023 14:32

Підставою для видання оскаржуваного Указу слугував лист Міністра оборони України з проєктом Указу Президента України щодо звільнення позивача з посади командувача Повітряних Сил ЗСУ.

Зміна правил військової служби: українці будуть "служити" понад граничний вік?

Дата: 28.09.2023 13:42

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 10084 про внесення змін до частини 2 статті 22 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо реалізації права осіб на перебування на військовій службі.

Так, статтею 22 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» визначено граничний вік перебування на військовій службі, який встановлюється для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду, з числа осіб (пункт 7 норми):

Підписка на ЗСУ