ДІЯ

Бронювання, дозволи на зброю, шлюб та розлучення: які послуги запустять у Дії в найближчий час?

Дата: 12.07.2024 10:24

Мінцифри разом з іншими міністерствами продовжує переводити сервіси в онлайн формат, щоб громадяни могли забути про бюрократію, корупцію та довгі очікування. Зараз у роботі понад 100 послуг на різних етапах готовності.

Про 5 таких онлайн послуг розповів Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров для LІGА.nеt.

Шлюб онлайн

Оформити ліцензії та дозволи для бізнесу можна буде в Дії - постанова Уряду

Дата: 06.07.2024 12:05

Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу.  Скоро на порталі Дія  українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Без черг, купи паперів та корупції.

Мінцифри повідомили, що працюють над проєктом спільно з Мінекономіки. 

Власники зруйнованого на ТОТ житла зможуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через Дію

Дата: 01.07.2024 11:08

Переселенці, житло яких було зруйноване на ТОТ або в зоні бойових дій, зможуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків. Зробити це можна буде через  застосунок Дія.

Про це повідомляє Мінцифри.

Дані з Реєстру стануть основою для репарацій, які росія має заплатити власникам знищеного майна.

Зазначається, що подати заяву до Реєстру можуть власники пошкодженого або знищеного житла, в тому числі й ті, у кого:

Електронне бронювання і шлюб онлайн: Михайло Федоров розповів про нові сервіси в Дії

Дата: 28.06.2024 09:16

Продовжуємо створювати ще більше революційних сервісів для українців. Запустили бета-тест онлайн шлюбу і вже перші пари протестували інновації та одружилися через Дію. Послуга працює в кілька кліків і весь процес відбувається онлайн. Також активно працюємо над електронним бронюванням на порталі Дія.

У Дії з'явилась нова послуга для спрощення ведення бізнесу - е-Підприємець

Дата: 12.06.2024 15:19

На порталі Дія запущено нову послугу е-Підприємець, яка створена для спрощення ведення бізнесу. Відтепер можна оформити онлайн необхідні послуги для ведення бізнесу за однією заявою за 15-40 хв.

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

Для нових та діючих підприємців доступні 10 сервісів в одній заяві, а саме:

Бронювання в Дії підтримано Урядом: як буде працювати такий механізм?

Дата: 07.06.2024 19:57

Наразі, щоб забронювати співробітника, потрібно подавати заяви в паперовому вигляді, збирати підписи та тижнями чекати на результат. Дія це змінить. Процес буде швидким, прозорим і без людського фактору, а результат — за годину.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На першому етапі забронювати своїх співробітників онлайн зможуть критично важливі підприємства та компанії, які працюють на потреби Сил оборони.

На порталі "ДІЯ" планують запустити електронне бронювання - Міноборони

Дата: 02.06.2024 09:52

На порталі "ДІЯ" планують запустити функціонал електронного бронювання.

Про це заявила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

"Міністерство оборони вважає, що електронне бронювання необхідно запустити якнайшвидше. Так вийшло, що цим треком займаються Мінекономіки та Мінцифра. На порталі "Дія" буде запущено функціонал електронного бронювання" - зазначила заступниця міністра.

У "Дії" запустили бета-тест нової послуги: відтепер українці зможуть одружитися онлайн

Дата: 31.05.2024 09:04

У "Дії" запустили бета-тест нової послуги, за якою українці в застосунку зможуть подати заяву про шлюб та зареєструвати його. 

"Вже скоро українці просто в застосунку зможуть подати заяву про шлюб та зареєструвати його. Для цього не треба буде нікуди ходити - вистачить Дії. Послуга буде суперактуальною для пар на відстані, а також для військових.

Які види соцдопомоги сім'ї з дітьми можуть оформити онлайн через ДІЮ - роз'яснення Мінцифри

Дата: 25.05.2024 15:05

Через мобільний додаток або сайт "Дія" українські сім'ї, в яких є дитина, можуть оформити кілька видів соціальної допомоги.

Деталі повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Так, у відомстві розповіли, що для отримання допомоги необхідно подати заяву в режимі онлайн та дочекатися результатів її розгляду. Цим займуться органи соціального захисту населення. Повідомлення про результати розгляду заяви надійде до особистого кабінету в сервісі "Дія" або на вказану електронну адресу.

Підписка на ДІЯ