доплати

Верховна Рада схвалила законопроект щодо виплати військовослужбовцям щомісячної додаткової винагороди під час дії воєнного стану

Дата: 30.06.2023 15:21

Верховна Рада України схвалила Закон  «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань, повʼязаних із проходженням військової служби під час дії воєнного стану».

Як повідомляє Урядовий портал, з посиланням на Міністра оборони України Олексія Резнікова, виплату військовослужбовцям щомісячної додаткової винагороди під час дії воєнного стану відтепер закріплено законодавчо.

За словами Резнікова, дане рішення парламенту прийнято за результатами роботи робочої групи за участю фахівців Міноборони України та Генерального штабу ЗСУ.

Доплати військовослужбовцям: які зміни з'явилися в законопроекті до другого читання

Дата: 20.06.2023 15:24

Доплати військовослужбовцям не змінилися - залишається норма, щодо виплат щомісяця додаткової винагороди у 30-100 тис грн. Доплата виплачується на умовах, у розмірах та в порядку, встановлених КМУ. По факту це закріплює той механізм, який діє і зараз.

Про це написав народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.

Щодо змін, то в тексті додалася норма про виплати полоненим/зниклим безвісти та пораненим на лікуванні:

З 1 травня деяким працівникам виплачуватимуть нову допомогу після важких травм у зоні бойових дій

Дата: 30.04.2023 10:09

З 1 травня в Україні почнуть виплачувати одноразову грошову допомогу працівникам об'єктів критичної інфраструктури, державним службовцям і посадовим особам місцевого самоврядування, які отримали важку шкоду здоров’ю при виконанні службових обов’язків в районах ведення бойових дій.

Це передбачено у відповідному законі, який був ухвалений та підписаний президентом ы набирає чинності.

Підписка на доплати