Спецоперація силовиків: "вбиті" під Києвом мати і дочка живі, зловмисникі затримані

Дата публікації: ср, 08/21/2019 - 12:14

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області під час успішної спецоперації, а саме інсценування вбивства, яке спільно провели працівники СБУ, поліції та прокуратури Київської області правоохоронці вийшли на групу замовників злочину. Затримали 4 підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок, життя яких оцінили у 50 тисяч доларів США.

Спецоперація закінчилася вдало - мати та донька лишилися живими. 

«Замовником виявився колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення. Переслідуючи корисну мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи в змові із уже своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство (50 тисяч доларів США)»,- повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов. 

Групу зловмисників затримано у порядку ст. 208 КПК України. 

За місцем їх проживання та перебування проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено: сім-картки операторів мобільного зв’язку та мобільні телефони, банківські картки, частину грошових коштів, якими розраховувалися за вчинення замовного вбивства.  

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115  КК України триває. Готуються повідомлення про підозру, клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, а також клопотання про проведення обшуків  та про призначення судових експертиз по вилучених речах і документах. 

поліція

 

поліція

відео / фото