ДБР розслідує дії митників, які пропустили громадян через кордон з назадекларованими 650 тис. грн.

Дата публікації: ср, 09/25/2019 - 10:45

Слідчі львівського теруправління ДБР розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками одного з митних постів Львівської митниці ДФС, які сприяли вивезенню незадекларованих готівкових коштів у сумі 650 тисяч євро через державний кордон України.

За інформацією ЗМІ правоохоронці Республіки Польща затримали трьох  громадян України та громадянина Хорватії на митному кордоні «Hrebenne - Рава-Руська» – у них вилучили незадекларовану готівку в сумі 650 тисяч євро. До цього згадані особи безперешкодно пройшли митний огляд на українському пункті пропуску.

Серед  затриманих була колишня дружина одного із керівників Національної поліції України Сергія Князєва.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює ГПУ.

Зазначимо, що службова недбалість, тобто невиконання, або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини митникам загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією ДБР

відео / фото