ТЦК та СП

ТЦК більше не виписуватимуть повістки вручну, а друкуватиме централізовано - Кабмін ухвалив зміни

Дата: 11.07.2024 14:48

Уряд ухвалив постанову № 807, яка передбачає зменшення паперового навантаження на ТЦК та СП та запроваджує централізований друк повісток.

Згідно з постановою, ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

ТЦК та СП зобов'яжуть пояснювати причини відмови в наданні відстрочки військовозобов'язаним: законопроект

Дата: 11.07.2024 08:47

ТЦК зобов’яжуть пояснювати причини відмови в наданні відстрочки з вичерпним переліком документів для її оформлення.

Про це пише "Адвокат права" і нагадує, що по суті Комісія при ТЦК та СП, яка розглядає заяви громадян на надання відстрочки, може відмовити в останній без жодних пояснень - так наразі виписані норми у законодавстві.

ДБР завершило розслідування щодо злочинної організації серед працівників ТЦК, які створили схему ухилення від мобілізації

Дата: 03.07.2024 14:16

В ДБР завершили досудове розслідування масштабної схеми ухилення від мобілізації, в якій були залучені посадовці військкоматів Києва та області, та спільники з інших областей України.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Представники ТЦК отримають службові посвідчення: все, що потрібно знати

Дата: 02.07.2024 20:52

Постановою Кабінету Міністрів України від від 18 червня 2024 р. № 748 внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560.

Про це пише "Адвокат права".

Даною постановою затверджено форму службового посвідчення, яке має показати ТЦК при перевірці документів та врученні повісток.

Як перевірити існування штрафу ТЦК та коли його можна не сплачувати - роз'яснення юриста

Дата: 02.07.2024 12:22

В разі недотримання загальних правил мобілізації військовозобов'язаних українців можуть покарати, зокрема накласти штраф. Йдеться про неявку за викликом до ТЦК та СП або ігнорування повістки.

Юристка, керівник практики господарського та цивільного права ЮК "PRIKHODKO&PARTNERS" Ірина Ан розповіла, як дізнатися про наявність накладеного штрафу.

Так, Ірина Ан зауважила, що існує декілька способів перевірити наявність накладених штрафів ТЦК, а саме:

В Україні затвердили форму службового посвідчення працівників ТЦК та СП (зразок)

Дата: 01.07.2024 20:02

Кабмін ухвалив постанову № 748, якою вніс зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації.

Даним документом, зокрема, затверджено форму службового посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки. 

Куди скаржитися на протиправні дії співробітників військкоматів: телефони довіри обласних ТЦК та СП

Дата: 23.06.2024 15:56

У Командуванні Сухопутних військ нагадали, що діє гаряча лінія, куди можна повідомляти про протиправні дії працівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

1

Також отримати консультацію можна в самих ТЦК за наступними телефонами:

Кабмін вніс чергові зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації: деталі

Дата: 21.06.2024 09:37

18 червня Кабмін вніс зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, затвердженого 16 травня постановою № 560.

Прийнято рішення визначити форму службового посвідчення, яке особа, вповноважена вручати повістки, зобов’язана пред’явити на вимогу громадянина під час вручення повістки.

Кабмін затвердив форму посвідчення працівників ТЦК, яке вони повинні пред'являти громадянам

Дата: 19.06.2024 10:30

18 червня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період, затвердженого постановою №560. Так, уряд визначив форму службового посвідчення, яке повинен мати при собі представник, призначений наказом керівника для вручення повісток.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі.

ДБР затримало сина посадовця Вінницького ТЦК, який вимагав $20 000 за оформлення виїзду за кордон

Дата: 18.06.2024 12:15

ДБР затримали сина начальника одного із відділень Вінницького об’єднаного міського ТЦК та СП, який обіцяв за гроші місцевому мешканцю «зробити» пакет документів для виїзду за кордон.

Чоловік запевняв, що за $20 000 його батько підготує документи, які дозволять уникнути мобілізації та виїхати з України.

За оперативними даними ДБР, син посадовця пропонував й іншим особам подібну «допомогу». Зокрема, під час обшуків у нього виявлено та вилучено пусті повістки, більше десятка копій паспортів чоловіків призовного віку, готівку у різній валюті.

Підписка на ТЦК та СП