Володимир Гуцол

Військова служба правопорядку при генералі Гуцолі: правоохоронний орган чи комерційна структура?

Дата: 13.05.2024 09:59

Якось "тихенько в ліс" з радарів пішла людина яка за два роки перетворила Військову службу правопорядку (ВСП) в саму корумповану структуру в Збройних силах України. Хоча там і служить дуже багато гідних та порядних людей.

Керівництво ГУ ВСП налагодило схему незаконного отримання додаткових виплат - ЗМІ

Дата: 08.04.2024 10:17

З початку повномасштабної війни в Україні для військових, які беруть безпосередню участь у відбитті російської агресії, владою було встановлено так звані "бойові" доплати розміром від 30 до 100 тис грн. 

Також за цей час правоохоронними та антикорупційними органами було зафіксовано вже безліч випадків, коли такі доплати отримували військові, які не перебувають і ніколи не були на фронті, а знаходяться у глибокому тилу.

Екс посадовця ЗСУ, колишнього заступника начальника ГУ ВСП Козловського взято під варту (документ)

Дата: 26.03.2024 10:06

Колишньому заступнику начальника ГУ ВСП Володимира Гуцола та екс начальнику Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики ЗСУ Олександру Козловському суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою - ДБР викрило його на незаконному збагачені.

Про це повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян.

За систематичне вимагання хабарів затримали підлеглих начальника ГУ ВСП генерала Гуцола

Дата: 17.02.2024 11:16

У Херсоні начальнику та офіцеру групи зонального відділу Військової служби правопорядку (ВСП) повідомлено про підозру у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Військова служба правопорядку: у змі повідомляють про факти корупції та зловживань керівництвом відомства

Дата: 05.10.2023 16:31

В стуктурі Збройних сил України є такий орган, як Військова служба правопорядку (ВСП), яка відповідно до профільного Закону має, зокрема, запобігати та викривати факти правопорушень, корупції, зловживання владою та інше, у військовій сфері, після чого, результати проведених перевірок мають направляти до ДБР та інших правоохоронних органів для подальшого реагування.

Однак, скільки кримінальних правопорушень вчиняються, наприклад, співробітниками ТЦК та СП і при цьому повна бездіяльність Військової служби правопорядку в питаннях запобігання та виявлення цих кричущіх випадків.

Підписка на Володимир Гуцол