зарплати

Збереження середнього заробітку за мобілізованими працівниками скасовано: Президент підписав відповідний закон

Дата: 20.07.2022 13:39

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 2352-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин», який передбачає введення додаткових підстав для розірвання трудових договорів з працівниками.

Також, законом передбачено звільнення роботодавця від обов’язку збереження середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу.

Мобілізованим працівникам скасовано збереження середнього заробітку

Дата: 06.07.2022 09:40

1 липня Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект від 05.04.2022 р. №7251).

Ним внесено зміни у ч. 3 ст. 119 КЗпП - виключено положення про збереження середнього заробітку за місцем роботи за працівниками на час призову на військову службу.

За такими працівниками зберігатиметься лише місце роботи та посада.

Про виплату заробітної плати «в конверті»

Дата: 22.02.2022 13:49

Вже багато років в Україні виплата заробітної плати «в конверті» є поширеним явищем. Принаймні я особисто зіткнувся з цим ще у 2005р., але така практика виникла раніше. Багато років після цього я працював у компаніях, які дотримувались як трудового, так і податкового законодавства, а тому всю заробітну плату вони виплачували офіційно та, відповідно, сплачували з такої заробітної плати всі податки та збори.

Обнародованы зарплаты украинских министров и их замов: кто и сколько получил в августе?

Дата: 19.09.2021 17:20

В августе членам украинского правительства были начислены более низкие зарпалаты, чем в июле – тогда к выплатам плюсовались еще и отпускные. Между тем большинство замов министров получили большую зарплату, нежели их руководители.

Об этом пишет «Слово и дело».

 

Підписка на зарплати