Історії війни: розповідь про успішного адвоката, який з першого дня повномасштабної війни став на захист Батьківщини

Дата: 17.09.2022 09:41

В нашій постійній рубриці "Історії війни" ми продовжуємо розповідати про українців, які безпосередньо відчули на собі російську агресію та всі прєлєсті "русского мира": це цивільні, які постраждали від дій окупантів, це прості люди, які стали на захист своєї землі, це волонтери, медики і всі інші, хто наближає перемогу України.

Чергова історія про подружжя Ігоря та Ніну Сєркових. З Ігорем ми поспілкувались в телефонному режимі, оскільки він наразі знаходиться у військовому шпиталі.

Полковник запасу ЗСУ Ігор Сєрков у цивільному житті був успішний адвокат та відомий в країні професійний юрист. Його нерідко можна було зустріти в медійному просторі в якості експерта з різних правових питань.

Сєрков

 

Після нанесення перших ракетно-бомбових ударів по столиці нашої батьківщини в перші години повномасштабного вторгнення військ агресора на територію України без усіляких повісток та повідомлень Ігор прибув у воєнкомат та прийняв участь у формуванні батальйонів територіальної оборони столиці.

"Вранці 25 лютого 2022 року я прийняв на себе командування одним із батальйонів тероборони та вирушив в Бучансько-Ірпінському напрямку. Близько десяти днів наш батальон стримував атаки орків на даному напрямку, після чого продовжив службу в Києві де також виконував відповідальне бойове завдання. Згодом був переведений командуванням під білоруський кордон, коли там виникла серйозна загроза наступу білоруських військ на волинському напрямку" - розповів Сєрков.

 

Також, полковник Ігор Сєрков розповів, що на початку війни він зі своєю групою затримали та знешкодили декілька диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) ворога, які діяли у столиці. Про результат затримання однієї з таких ДРГ Ігор розповідав тоді особисто:

Дружина Ігоря Ніна весь час залишалась у Києві та починаючи з перших годин війни завжди була поряд та підтримувала свого чоловіка.

Сєркова Ніна не оголошувала себе волонтером і не створюючи ніяких фондів, самостійно за свої особисті кошти придбала позашляховик Hyundai Santa FE для потреб ЗСУ. Повністю відремонтувала його та зробила повне технічне обслуговування та передала військовослужбовцям однієї із бригад тероборони, які боронили Київщину, а зараз воюють та женуть орків, звільняють окуповані території на Харківскому напрямку.

1

Зазначимо, що Сєрков Ігор нагороджений численними відзнаками Міністра Оборони України та Президента України за прояв героїзму та укріплення обороноздатності держави.

Як запевнив Ігор, після лікування він обов’язково повернеться у стрій та буде продовжувати боронити нашу державу.

Такі люди, справжні патріоти своєї батьківщини і зупинили ворога, завадили намірам окупантів захопити наш рідний Київ та просунутися вглиб території країни. Ця історія про просту українську родину, яка внесла та вносить вагомий вклад у боротьбу з російськими загарбниками.

Разом до перемоги!

Сєркови2