МЗС

МЗС відновлює надання консульських послуг для чоловіків за кордоном але є нюанси

Дата: 17.05.2024 21:05

МЗС України дало розпорядження закордонним дипломатичним установам із 18 травня відновити згідно з чинним законодавством прийом заяв на вчинення консульських дій чоловікам призовного віку, що був призупинений 23 квітня.

Як повідомляють в Міністерстві закордонних справ України відомство привело консульську діяльність у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”.

Тимчасове призупинення консульських послуг для чоловіків за кордоном: у МЗС надали відповіді на поширені питання

Дата: 30.04.2024 21:41

Після рішення про тимчасове призупинення прийому нових заяв щодо надання консульських послуг для чоловіків за кордоном у МЗС України надали відповіді на поширені запитання.

Чи позбавило рішення всіх чоловіків за кордоном доступу до консульських послуг?

Рішення стосується лише чоловіків призовного віку, які перебувають за кордоном, і тимчасово призупиняє прийом від цієї категорії громадян нових заяв на обмежений період часу. 

Обмеження на надання консульських послуг українським чоловікам за кордоном: у МЗС надали роз'яснення

Дата: 24.04.2024 09:18

У зв'язку із наближенням до вступу в дію закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" українським чоловікам за кордоном обмежили надання консульських послуг.

Ситуацію спочатку прокоментував міністр МЗС Дмитро Кулеба, а згодом вийшло роз'яснення відомства.

Військовозобов'язаним чоловікам за кордоном обмежили надання консульських послуг

Дата: 23.04.2024 13:40

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у соцмережі X прокоментував обмеження консульських послуг для чоловіків за кордоном.

Як написав міністр захист прав та інтересів громадян України за кордоном завжди був і залишається пріоритетом МЗС але, водночас, в умовах повномасштабної російської агресії головним пріоритетом є захист Батьківщини від знищення.

У МЗС розповіли про нові можливості цифрової платформи Nazovni для бізнесу

Дата: 26.05.2022 11:42

Для українського бізнесу було створено цифрову платформу Nazovni, яка створює нові можливості для сприяння експорту в умовах економічних викликів воєнного часу.

Про це розповів Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Українському домі в рамках візиту на Всесвітній економічний форум в Давосі.

Які міжнародні компанії продовжують працювати в країні-агресорі (перелік)

Дата: 22.03.2022 12:16

Міністерство закордонних справ України опублікувало список найбільших світових компаній, які станом на 21 березня повністю або частково залишаються в Росії.

У Міністерстві вчергове закликали ці компанії припинити діяльність в РФ.

Підписка на МЗС