Показали фото зброї з якої ймовірно був вбитий трирічний син бізнесмена Соболєва

Дата публікації: ср, 12/04/2019 - 10:53

Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко опублікував у Фейсбук фото карабіна з якого ймовірно був зроблений роковий постріл, який забрав життя трирічної дитини. 

Цей розібраний карабін на американській платформі AR у калібрі 7,62 мм із, схоже, недорогим китайским оптичним прицілом XD Precision скоро надійде для дослідження експертів Дндекц М.В.С. як та зброя, з якої з високою ймовірністю було зроблено фатальний постріл по машині Вячеслава Соболева увечері 1 грудня. Вочевидь, куля випущена саме з цього карабіну, забрала життя його трирічного сина Олександра. Земля пухом невинній дитячій душі. - написав А. Шевченко.

карабин

Шевченко додав, що за попередніми фаховими висновками, цю зброю тяжко назвати високоточною саме для снайперської стрільби.

Схоже, організатори та виконавці не обтяжували себе пошуком коштовних знарядь злочину і ретельним плануванням, а просто взяли перше, що потрапило під руку. Дешево, сердито і доступно.

Криміналісти та оперативники Поліції Києва вчасно і якісно встановили траекторію польоту кулі, яка вказала на помешкання хостелу на вулиці Тарасівський. Далі все було справою техніки. Двоє молодих хлопців, яких об`єктивно підозрюють у вбивстві дитини, сьогодні отримали погоджені прокуратурою підозри від слідства. Суд їм має обрати запобіжний захід.

На жаль, 5 років війни об`єктивно криміналізують суспільство. Із кожним днем, який Україна проживає у збройному опорі російському агресору, збільшується кількість захисників, які пройшли фронт і повернулися до мирного життя. І чимало з них стають ласими об`єктами для залучення у тенета злочинності. Кримінал їх зваблює передусім грошима. Як і цих двох хлопців, які вчиняли замах на Соболєва, а поцілили у його дитину.

Подібне переживають усі країни після тривалих кровопролитних військових конфліктів - це загальносвітова тенденція. Саме тому надважлива місія Мінветеранів: соціалізувати, залучати до служби, давати роботу і надію у житті усім тим, хто воював на фронті. І не давати можливості проросійським медіа, всім цим «странам» і «вєстям», просувати в українське суспільство ворожий пропагандистський наратив, мовляв, ветерани війни із російським агресором - це кримінальна небезпека.

відео / фото