авто

До уваги водіїв! Вмикати денні ходові вогні за межами населених пунктів потрібно цілий рік

Дата: 29.04.2024 17:01

Раніше з 1 травня водії могли більше не вмикати світло, оскільки правило діяло лише в період з 1 жовтня по 30 квітня. Але Уряд скасував часові проміжки.

Відтепер за межами населених пунктів авто має рухатись з увімкненими ходовими вогнями в будь-яку пору року.

В разі відсутності ходових вогнів у конструкції транспортного засобу, авто має рухатися з увімкненим ближнім світлом фар.

Як перереєструвати авто на іншу особу: все, що потрібно знати про договір дарування

Дата: 26.04.2024 15:01

Закон про посилення мобілізації набуде чинності 18 травня 2024 року, окрім положень щодо мобілізації транспортних засобів.

А з січня 2025 року вилучати авто на потреби ЗСУ можуть у тих українців, які мають більше одного транспортного засобу.

У ФОПів зможуть вилучати автомобілі в рамках мобілізації

Дата: 24.04.2024 19:32

 

Чи можуть у ФОП вилучити другий транспортний засіб? Новий закон про мобілізацію розширює військово-транспортний обов’язок згідно якого другий та кожен наступний транспортний засіб можуть вилучати у будь-яких громадян. Транспортні засоби можуть вилучати не тільки у чоловіків, а й будь-яких інших громадян. В тому числі і у жінок, пенсіонерів тощо.

YANKIV

До уваги столичних водіїв! З 22 квітня в Києві відновлюється оплата паркування

Дата: 18.04.2024 20:10

Із 22 квітня паркування в Києві стане платним. Оплата паркування знову запрацює в застосунку Київ Цифровий.

Про це повідомили в КМДА.

Як і раніше, паркування на муніципальних майданчиках буде платне лише в будні з 08:00 до 22:00. В інший час у будні та протягом дня в суботу й неділю паркування безкоштовне.

Вартість паркування залежить від зони міста і становить:

Мобілізація по-новому: у кого та як будуть вилучати авто на потреби армії?

Дата: 12.04.2024 11:53

Відповідно до ухваленого законопроекту про мобілізацію № 10449, в Україні можлива мобілізація транспортного засобу як у фізичних осіб, так і підприємств.

Які авто будуть вилучати? 

Забирати можуть транспортні засоби лише у випадках, якщо у людини їх більше одного. Крім автомобілів, мобілізувати можуть трактори та іншу сільгосптехніку.

Компенсація за пошкоджений через війну транспорт: що пропонує зареєстрований у ВР законопроект

Дата: 06.04.2024 17:14

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 11147 про компенсацію за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України.

Як пише "Адвокат права" тільки за перші три місяці повномасштабного вторгнення українці сукупно втратили більше 90 тисяч автівок на 1,3 млрд доларів. Складно уявити, якою є ця цифра за 25 місяців.

Выбор и проведение работ на СТО

Дата: 18.03.2024 09:51

Когда наш автомобиль нуждается в ремонте или обслуживании, мы сталкиваемся с выбором СТО. Это место, где квалифицированные специалисты предлагают широкий спектр услуг для поддержания автомобиля в отличном состоянии. Однако, выбор правильного автосервиса может быть сложной задачей. В данной статье мы рассмотрим, как выбрать подходящее СТО и как проходит процесс проведения работ на автосервисе.

Підписка на авто