авто

Що впливає на якість запчастин?

Дата: 23.10.2023 17:42

Щоб автомобіль був функціональним та безпечним, треба, поміж всього іншого, найкращим чином зробити його вузли та деталі. А враховуючи те, що під час ремонтів будуть ставити запасні частини, то й вони теж повинні бути високої якості. Де такі взяти?

Чоловік стягнув з міської ради понад чверть мільйона гривень за гілку, яка впала на його авто

Дата: 19.10.2023 20:04

В Одесі водій відсудив у міськради компенсацію за пошкоджене авто, розміром більш ніж 250 тис. грн.

Деталі повідомляє ресурс "Ти ж юрист".

Чоловік рухався на автомобілі HYUNDAI IX35 та зупинився перед воротами будинку в очікуванні в`їзду на територію двору. У цей час на авто впала велика гілка з дерева, чим завдала автомобілю значних механічних пошкоджень, а йому — травму голови.

Що робити, якщо авто знищили чи пошкодили під час війни?

Дата: 07.10.2023 20:48

Через війну в Україні часто страждають не лише люди, а й їхнє рухоме та нерухоме майно. У Мін'юсті пояснили порядок дій, якщо у людини було пошкоджено або повністю знищено транспортний засіб.

1. Власнику автомобіля у разі пошкодження машини внаслідок бойових дій потрібно якнайшвидше зафіксувати факт завданих збитків на фото чи відео, бажано з прив'язкою до місцевості, будинків та інших орієнтирів. Також знадобляться письмові пояснення щонайменше від двох свідків.

Перереєстрація автомобілів після встановлення ГБО: в Сервісному центрі МВС нагадали алгоритм

Дата: 28.09.2023 16:50

У зв’язку з подорожчанням цін на бензин і дизель попит на встановлення газобалонного обладнання значно збільшився. Від початку 2023 року понад 28 тисяч громадян переобладнали свої автівки та здійснили перереєстрацію транспортного засобу.

У Сервісному центрі МВС нагадали алгоритм перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО.

В Україні визнали законною конфіскацію нерозмитнених авто

Дата: 07.09.2023 12:37

Будь-яке втручання у право власності має ґрунтуватися на законі, бути спрямованим на досягнення легітимної мети та пропорційним, тобто забезпечувати „справедливий баланс“ між інтересами суспільства і цим правом.

Конституційний суд України визнав законність штрафу або конфіскації транспортних засобів, які було ввезено без сплати мита. У відомстві зазначили, що право власності може бути обмежене.

За дрифт на вулицях хочуть штрафувати до 17 тисяч гривень

Дата: 29.08.2023 09:25

Про це йдеться в законопроєкті № 9642, який оприлюднили на сайті Верховної Ради.

Якщо законопроєкт ухвалять то для водіїв, які дрифтують, буде застосовуватись штраф у розмірі 8500 гривень .

Також, документом визначено, що за повторне порушення впродовж 12 місяців передбачено покарання у вигляді 17 000 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Звичні для українських водіїв дії можуть обернутися великими штрафами у країнах ЄС: що варто знати про ПДР у Європі?

Дата: 06.08.2023 09:44

Перевищення швидкості, проїзд на червоний сигнал світлофора, перетин подвійної суцільної смуги - це порушення, про які знають всі водії і вони діють у всіх країнах. Однак, є деякі правила, які забороняють звичайні для українських водіїв дії.

Ці правила працюють у країнах Євросоюзу, де зараз вимушено перебувають мільйони наших співвітчизників. І ті українці, які зараз є водіями, можуть потрапити на дуже великий штраф.

В Україні узаконили автомобілі з правим розташуванням керма, але тільки для деяких категорій громадян

Дата: 03.08.2023 09:56

З початку серпня в Україні набув чинності закон, який дозволяє використовувати у дорожньому русі транспортні засоби з правим розташуванням керма. Зміни внесли до ст. 29 закону «Про дорожній рух». 

Але праворульні авто в Україні можуть зареєструвати не всі — поставити їх на облік дозволили тільки військовослужбовцям ЗСУ та інших законних формувань. 

Йдеться про транспорт, що використовується захисниками України під час виконання їхніх службових обов'язків.

Самопідготовка до водійських іспитів та штрафи для посадових осіб: відповідний закон набрав чинності

Дата: 01.08.2023 08:04

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами».

У документі йдеться про можливість самостійно готуватись до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС, а також про запровадження адмінвідповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами.

Підписка на авто