поради адвоката

Що треба знати про звільнення від сплати судового збору

Дата: 14.03.2024 11:30

Судовий збір в Україні є обов'язковим платежем, який сплачується до державного бюджету при поданні позовних заяв, скарг, а також при зверненні за іншими юридичними послугами в судових органах. Розмір судового збору визначається згідно з законодавством і залежить від типу судової справи та вартості предмета позову. Сплата судового збору є однією з передумов доступу до судової системи, що встановлено з метою забезпечення відповідального підходу до судового розгляду та оптимізації роботи судових інстанцій.

Дзвінок на 102: як правильно та ефективно викликати поліцію?

Дата: 24.06.2023 11:52

Ми завжди думаємо, що виклик 102 мало, що змінює, але у багатьох випадках дзвінок до поліції дає позитивні плоди. Звісно, якщо не йдеться про розв'язання складних проблем, на кшталт, не розслідування справи чи подачі скарги на поліціянта. Адже номер 102 – це оперативний центр реагування, який має вузьку функцію, проте досить ефективну модель на початковому етапі.

Адвокат Роман Сімутін пояснює на прикладі, як правильно викликати поліцію.

РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ СЦЕНАРІЙ ДІЙ

ПРАВОВА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ: "Мережа правового розвитку" надає безкоштовні консультації

Дата: 09.04.2022 11:01

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які надають безоплатну правову допомогу громадянам.

Спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів.

Якщо до вас прийшли з обшуком: що робити пояснює адвокат

Дата: 11.02.2022 11:59

З обшуком можуть прийти до будь-якої людини, навіть якщо вона не перебуває ні у статусі підозрюваного ні обвинуваченого. Або ж людина працює в офісі ― і раптом обшук і їй пропонують віддати слідчому свій телефон.

Якими відповідно до закону мають бути дії в ефірі Українського радіо роз’яснила адвокат Вероніка Васькіна.

5 советов адвоката при задержании полицией

Дата: 24.02.2018 01:50

 

5 советов адвоката при задержании полицией, в этом видео я постараюсь дать советы адвоката при задержание, если у Вас есть опасность того, что Вас будет задерживать полиция, необходимо просмотреть мое видео, чтобы Вы знали, что делать в случае задержания полицией, как говорят в народе «От сумы и тюрьмы не зарекайтесь».

Адвокат: Никифорчук Тарас Валерьевич

 

 
Підписка на поради адвоката