"Припинити полювання на людей": нардеп Мазурашу подав до Ради альтернативний законопроект про мобілізацію

Дата: 05.02.2024 10:07

Народний депутат України від партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу подав до Верховної Ради альтернативний законопроект про мобілізацію.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook і відзначив, що документ покликаний захистити права громадян і "припинити полювання на людей".

"Якщо ми реально хочемо вирішити питання зміцнення обороноздатності, забезпечення Армії, покращення ситуації з ротацією і поповненням ЗСУ, категорично не можна демонструвати ставлення до громадян "як до рабів"! Навпаки - треба в самій Армії категорично змінити ставлення до Воїнів на Гідне, а в тилу припинити полювання на людей - зафіксувати, що призивають лише реально готових фізично і морально (за письмової згоди), а інші ніж будуть поповнювати ряди "відказників", СЗЧесників і т.п., нехай працюють на економіку - в тилу, або навіть за кордоном, якщо тут немає роботи з оплатою, яка дозволяє мінімум забезпечувати себе і сімʼю" - написав Мазурашу.

Депутат переконаний, що доведеться боротися за внесення змін до другого читання, адже за основу вірогідно буде прийнятий урядовий законопроект попри те, що його ініціативи працюють на розкол суспільства і шкодять і громадянам, і Армії, і економіці, і обороноздатності, і країні в цілому.

Законопроект авторства Георгія Мазурашу "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку, враховуючи здоровий глузд та реальні перспективи зміцнення обороноздатності, збереження громадян і країни", відповідно до картки одержано Верховною Радою України.