"Референдуми" на окупованих територіях України: оголошено "фантастичні" результати

Дата: 28.09.2022 10:25

Окупаційна влада тимчасово захоплених українських земель оголосила результати "голосування" на псевдореферендумах. Подекуди колаборанти "намалювали" ледь не стовідсоткову підтримку загарбників.

Псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей відбувалися 23-27 вересня.

Результати псевдореферендумів, які оголосили російські пропагандистські ресурси з посиланням на окупаційні "адміністрації" захоплених частин Донеччини, Луганщини, Херсонщини та Запорізької області, свідчать про те, що за більшість мешканців цих регіонів нібито підтримують приєднання до рф. Окупанти заявляють, що явка на псевдореферендумах у різних регіонах нібито була від 78% до понад 97%.

Так, за включення окупованої частини Запорізької області до складу рф нібито проголосували 93,11% жителів. На Херсонщині такий крок "підтримали" 87,05% громадян. А ось на окупованих територіях Донбасу результат виявився майже стовідсотковим — на Луганщині окупанти заявляють про 98,42% "голосів" за приєднання до росії, а на Донеччині — 99,23%.

Остаточні "результати" псевдореферендумів ще не підведені, однак у Раді Федерації вже заявили, що розглянуть питання про "входження" так званих "ЛНР", "ДНР" та окупованих російськими військами частин Херсонської та Запорізької областей до складу рф на найближчому засіданні, яке відбудеться 4 жовтня.

Президент України Володимир Зеленський заявив: "Цей фарс на окупованій території не можна назвати навіть імітацією референдумів. Що намалюють замість результату, ми знали заздалегідь. Навіть розвідці не треба було особливо старатися. Погоджені цифри для цього фарсу були вкинуті у засоби масової інформації. Росія навіть не ховається".

gazeta.pl