З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну було започатковано проект "Історії війни", де ми збирали історії та розповіді людей, яких війна торкнулась безпосередньо - хто пережив окупацію, втратив рідних, постраждав від російської агресії, залишився без житла, а також тих, хто став на захист Батьківщини.
Рік потому Україна вистояла, а українці стали міцніше і згуртованіше. Пережили холодну пору року без світла, тепла та під масованими ракетними обстрілами і не дивлячись на втрати, руйнування та неймовірні труднощі ні в кого немає сумніву у Перемозі.
Нижче підборка фото, які були зроблені у різних регіонах України, які найбільш постраждали за рік війни. Це люди, це міста, це зруйновані будинки та розстріляний цивільний транспорт. А також залишки військової техніки "другої армії світу", яка планувала взяти Київ за три дні.
![1](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220428_153026.jpg)
![11](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220501_173625.jpg)
![111](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_110613.jpg)
![2](/sites/default/files/inline-images/332162552_950176602784532_7101196763759145678_n.jpg)
![22](/sites/default/files/inline-images/331774675_908769433593016_232001602703075841_n.jpg)
![333](/sites/default/files/inline-images/332071145_710022007495447_8797343968910105339_n.jpg)
![5](/sites/default/files/inline-images/324659857_546852420835741_7544371539255041342_n.jpg)
![121](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_120222.jpg)
![34](/sites/default/files/inline-images/314804652_2046285088891055_2473628364248814129_n.jpg)
![21](/sites/default/files/inline-images/314753580_2046282125558018_4173687675914264518_n.jpg)
![43](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_130820_0.jpg)
![555](/sites/default/files/inline-images/311864247_2035140803338817_6700937924801854117_n.jpg)
![1232](/sites/default/files/inline-images/312054727_2033625216823709_1145502047439426215_n.jpg)
![432](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_135323.jpg)
![231](/sites/default/files/inline-images/312268913_2033630800156484_5890803017551846693_n.jpg)
![213](/sites/default/files/inline-images/312145170_2033631496823081_8197269529401974062_n.jpg)
![311](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_130450_0.jpg)
![342](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_111617.jpg)
![1232](/sites/default/files/inline-images/309439876_2005444986308399_5717546454829158151_n.jpg)
![346](/sites/default/files/inline-images/305531309_1987135824805982_3618905736831914364_n.jpg)
![4356](/sites/default/files/inline-images/IMG_20220502_132731.jpg)
![415](/sites/default/files/inline-images/312222204_2033630660156498_6956796467836212834_n.jpg)