війна в Україні

У Києві відкрилася фотовиставка про злочини Росії проти представників медіа в Україні

Дата: 23.06.2022 20:09

У Києві в Парку імені Тараса Шевченка відкрилася фотовиставка The War Is Not Over Yet («Війна ще не закінчилася») про російські злочини проти медіа в Україні.  

Про це повідомляє ZMINA.

Мета виставки – розповісти про журналістів, завдяки яким світ знає про війну Росії проти України. Про тих, що загинули, були поранені, опинились під обстрілами, у полоні або зазнали переслідувань від початку повномасштабного вторгнення.

Підрозділи тероборони можуть перекидати до зони бойових дій - Зеленський підписав відповідний закон

Дата: 12.06.2022 09:51

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про надання можливості територіальній обороні виконувати завдання безпосередньо у районах ведення бойових дій.

Відповідний документ опублікували на порталі Верховної Ради.

Зокрема, внесено зміни до Закону України "Про основи національного спротиву", де йдеться про завдання територіальної оборони та зони виконання таких завдань.

Цільова мобілізація: кого будуть долучати до відновлення країни і що потрібно буде робити?

Дата: 06.06.2022 07:36

В Україні до 23 серпня продовжено військовий стан та загальну мобілізацію, однак крім тих, кого мобілізуватимуть на фронт, будуть долучатися й ті, хто братиме участь у відновленні України за цільової мобілізації.

Увага! Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 04.06.2022 18:02

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Перелік не є фіксованим документом і регулярно актуалізується.

Про це зазначили у відомстві.

Для іноземних журналістів уряд спростив умови перебування в Україні

Дата: 27.05.2022 21:31

Іноземні журналісти, які мають акредитацію в Україні на час дії воєнного стану, можуть не турбуватись про продовження дозволу на перебування на території країни. До них не застосовуватимуться обмеження строків тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Такі правила встановив Уряд на період дії воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування чи припинення, повідомляє Мінінформполітики

Іпотека під час війни: юристи розповіли, чи треба буде повертати кредит за знищене майно

Дата: 17.05.2022 08:08

З початку війни в Україні було пошкоджено та зруйновано тисячі будинків і квартир, які були в іпотеці. Позичальники, що укладали договори з банками для отримання житла, тепер опинилися в скрутній ситуації, коли немає житла і фінансовим тягарем висить кредит.

Лише торік, за даними НБУ, фінустанови видали 10 тисяч іпотечних кредитів на суму майже 9 млрд грн. Найбільше брали іпотеку в Києві та області, а також у Харкові, де окупанти завдали чимало шкоди житловому фонду.

Мінреінтеграції оновило перелік територіальних громад, де триває війна

Дата: 14.05.2022 20:36

Міністрерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оновило перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних дій чи знаходяться в тимчасовій окупації.

Наразі у російсько-українську війну втягнуто сім областей: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запорізька, Миколаївська, Харківська і Херсонська. 

Повний перелік громад на даний час:

Молдова: що треба знати переселенцям з України (в'їзд, перетин кордону, статус біженця, тощо)

Дата: 14.05.2022 12:59

Правила в’їзду до Республіки Молдова

Громадяни України можуть в’їжджати на територію Республіки Молдова із внутрішніми документами, що засвідчують особу, та без обов’язкового пред’явлення сертифікату Covid-19, про це повідомили у Комісії з надзвичайного стану Молдови.

Детально про мобілізацію: вичерпні відповіді на найпоширеніші запитання

Дата: 10.05.2022 09:07

Не зважаючи на те, що загальну мобілізацію президент України оголосив ще в день повномасштабного вторгнення Росії, правила призову все ще викликають багато запитань в українських громадян.

Тим більше що режим воєнного стану спричинив маніпуляції та вільне трактування законодавства з боку військкоматів і місцевої влади.

Асоціація правників України відповідає на найпоширеніші запитання.

 

ОГП: 220 дітей загинули в Україні через збройну агресію РФ, більше 400 - поранено

Дата: 05.05.2022 09:28

Більше ніж 627 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. За офіційними даними станом на 4 травня 2022 року кількість загиблих дітей - 220, а кількість поранених - понад 407.

Про це повідомляють у офісі Генпрокурора.

Підписка на війна в Україні