штучний інтелект

Штучний інтелект (ШІ): докладніше про останні зміни у веб-браузері Google Chrome

Дата: 11.02.2024 10:05

Компанія Гугл нарешті представила оновлення популярного веббраузера Chrome. Тож, 121 версія відомого продукту вже має три корисні функції, які працюють на базі ШІ. На даний час, вони працюватимуть на пристроях Windows та macOS, але згодом, їх адаптують під запуск на Андроїд.

Штучний інтелект допомагає ловити злочниців: в США затримали підозрюваного, якого "вирахувала" нейромережа

Дата: 02.09.2023 11:17

У Нью-Йорку (США) поліція затримала першого наркоторговця, якого вдалося вирахувати за допомогою системи штучного інтелекту від компанії Rekor.

Як повідомляється, правоохоронці підписали контракт із компанією і тепер її нейромережа аналізує дані з 480 відеокамер на дорогах та повідомляє про підозрілі автомобілі.

Вперше в історії штучний інтелект стане адвокатом у суді: робот представлятиме інтереси обвинуваченого та консультуватиме його

Дата: 13.01.2023 10:16

Як повідомили журналісти видання Dailymail, у лютому пройде перше в історії судове засідання, де працюватиме робот. Він представлятиме інтереси обвинуваченого та консультуватиме його під час судового засідання.

Робот-адвокат, розроблений компанією DoNotPay, працюватиме у смартфоні підсудного, щоб надавати своєму клієнту інструкції щодо того як варто відстоювати свою позицію. На момент написання новини невідомо, де саме відбуватиметься суд, у якій справі та хто є обвинуваченим.

Підписка на штучний інтелект