колектори

Никаких угроз: каждый разговор с коллектором должен быть записан, — Ольга Василевская-Смаглюк

Дата публікації: чт, 12/24/2020 - 10:45

 

Прошел год с тех пор, как украинский парламент решил на официальном уровне унормировать взаимоотношения между должниками и коллекторами.

Еще 12 декабря 2019-го Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект «О защите прав и законных интересов должников при осуществлении коллекторской деятельности» (№ 2133)

 

Як діяти коли колектори телефонують і погрожують через кредит, який ви не брали?

Дата публікації: сб, 09/12/2020 - 19:52

Як повідомляє Нацбанк, регулятор отримав 535 скарг громадян на дії колекторів у липні 2020 року. Це майже третина від усіх отриманих за місяць скарг на дії небанківських фінансових установ. Дві головні проблеми, з якими стикаються клієнти: колектори телефонують боржнику з погрозами та колектори контактують із родичами чи сусідами боржника, які не мають жодного стосунку до кредиту.

Тому громадяни звертаються до Національного банку з проханнями роз’яснити, чи законно діють колектори та як захистити себе у випадку погроз чи нав’язливих дзвінків.

В МВД объяснили украинцам, как бороться с коллекторами

Дата публікації: вт, 08/25/2020 - 23:11

 

В МВД Украины рассказали, как защититься от произвола коллекторов

В Украине коллекторы не имеют права оказывать на граждан давление и вымогать оплатить долги. Такие действия являются нарушением закона, на которые должны реагировать правоохранительные органы.

Увага! НАЗК повідомляє про новий вид шахрайства в інтересах колекторів

Дата публікації: ср, 05/13/2020 - 17:49

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму сайті повідомило, що все частіше отримує інформацію про випадки, коли невідомі особи телефонують суб’єктам декларування від імені співробітників НАЗК та намагаються чинити на них тиск в інтересах колекторських компаній.

Якщо особа, яка представляється працівником НАЗК, телефонує вам з мобільного номеру або звертається з підозрілої електронної пошти, в НАЗК просять повідомляти про це до Національної поліції або НАЗК за такими контактами:

НБУ оприлюднив Білу книгу "Майбутнє регулювання ринку факторингу". Що буде з колекторами?

Дата публікації: ср, 05/13/2020 - 17:30

Національний банк оприлюднив Білу книгу "Майбутнє регулювання ринку факторингу". Це четвертий із шести запланованих секторальних документів, в яких Національний банк як майбутній регулятор ринків небанківських фінансових послуг описує поточний стан ринків, їх проблеми та заплановані зміни в регулюванні.

Чому це важливо?

Рада підтримала захист прав та законних інтересів боржників від колекторів

Дата публікації: пн, 12/16/2019 - 15:52

Рада підтримала законопроект щодо діяльності колекторів

Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроект №2133 про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності.

Парламент готовий заборонити колекторам використовувати залякування, погрози, приниження та насилля.

Отмена исполнительной надписи и развенчание мифов от коллекторов | Адвокат Ростислав Кравец

Исполнительные надписи на нотариально не заверенных договорах о предоставлении кредита являются не законными. Судебная практика это подтверждает. Поэтому угрозы коллекторских компаний об осуществлении таких надписей и открытии исполнительного производства всего лишь психологическое давление и не более.

Предлагайте коллекторам, если сроки исковой давности еще не прошли, дисконт в 90% и думаю они будут согласны, иначе шансов получить хоть какие-то средства у них практически нет.

Чи можливе виселення боржника із заставної квартири?

Дата публікації: чт, 07/11/2019 - 13:17

Питання звернення стягнення на іпотечне майно залишається  актуальним і зараз, так як кількість кредитів, оформлених під заставу нерухомості, не стає менше.

відео / фото