тероборона

Підрозділи тероборони можуть перекидати до зони бойових дій - Зеленський підписав відповідний закон

Дата: 12.06.2022 09:51

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про надання можливості територіальній обороні виконувати завдання безпосередньо у районах ведення бойових дій.

Відповідний документ опублікували на порталі Верховної Ради.

Зокрема, внесено зміни до Закону України "Про основи національного спротиву", де йдеться про завдання територіальної оборони та зони виконання таких завдань.

Хто із добровольців територіальної оборони отримає статус пільговика?

Дата: 06.06.2022 07:29

З перших днів повномасштабного збройного вторгнення РФ в Україну на захист рідної країни поряд із силовиками стали добровольці. Декому з них буде надано пільговий статус та відповідні соціальні гарантії.

Хто отримає такий статус роз'яснює "На пенсії".

Добровольці, які захищають Україну в лавах Сил територіальної оборони та добровольчих формувань територіальних громад, мають право набути статусу учасника бойових дій (УБД).

Пільги і гарантії добровольцям та членам сімей загиблих Захисників: Уряд унормував документи

Дата: 21.05.2022 17:21

Кабмін ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”.

Статус УБД для представників добровольчих формувань територіальних громад: розроблено порядок надання

Дата: 19.05.2022 14:59

Статус учасника бойових дій військовослужбовцям видає Міноборони та відповідні структури, а категорією добровольців займається Міністерство у справах ветеранів України. Наразі розроблено Порядок надання УБД членам добровольчих формувань територіальних громад.

Про основні деталі процесу розповів перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун під час інформаційного марафону національних телеканалів, повідомляє Оперативна Служба Новин.

Територіальній обороні суттєво розширили повноваження: що змінилося?

Дата: 05.05.2022 09:41

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт № 6521, який розширює повноваження територіальної оборони.

«За» відповідне рішення проголосували 338 нардепів, повідомляє Телеграм канал "Ти ж юрист".

Відтепер бійці ТрО зможуть виконувати завдання на всій території України, включно із районами ведення військових (бойових) дій, у тому числі й на окупованих територіях.

Статус УБД отримають добровольці, які брали безпосередню участь у бойових діях

Дата: 25.04.2022 08:42

Міністр у справах ветеранів України, член РНБО Юлія Лапутіна під час робочого візиту до Полтави заявила, що статус учасника бойових дій (УБД) отримають ті добровольці, які брали участь саме у бойових діях.

Пільги для бійців тероборони: дострокова пенсія та знижки на комуналку

Дата: 22.04.2022 21:07

Бійцям тероборони надано право на здобуття статусу ветерана війни та відповідні пільги, зокрема щодо пенсійного забезпечення. Ці норми набули чинності з 21 березня 2022 року.

Це передбачено Законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнані ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників та Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій" від 15 березня 2022 року №2121-IX.

 

Які гарантії за місцем роботи у добровольців тероборони?

Дата: 21.04.2022 21:03

З початком російської агресії та введенням в Україні воєнного стану чимало цивільних, як чоловіків, так і жінок, добровільно вступили до лав територіальної оборони. Більшість з них були офіційно працевлаштовані.

Які гарантії для таких працівників зберігаються за місцем їх роботи роз'яснює БПД.

Бійці тероборони на звільнених територіях повинні здати зброю - Командувач Сил ТРО Юрій Галушкін

Дата: 21.04.2022 15:28

Командувач Сил Територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Юрій Галушкін звернувся до добровольців Сил ТрО та командирів ДФТГ, які з початком широкомасштабного вторгнення Росії взяли до рук зброю.

24 лютого люди, різні за віком, статтю та досвідом, самоорганізувались. Фермери, бізнесмени, журналісти, будівельники, програмісти - люди різних професій - відклали свої справи і мужньо стали на захист України.

Підписка на тероборона