виїзд за кордон

Депутати пропонують законодавчо заборонити чоловікам виїжджати за кордон під час воєнного стану

Дата: 24.06.2022 14:49

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №7484, яким пропонується законодавчо закріпити заборону чоловікам виїжджати за кордон під час воєнного стану за винятком осіб, які визначає уряд, та тих, хто мають право на відстрочку. Також документ визначає категорії осіб, які можуть проходити військову службу в межах області, в якій вони зареєстровані чи проживають. 

Про це пише Патріот Донбасу.

Штрафи за переміщення валюти через кордон України - закон підписано Президентом

Дата: 22.06.2022 15:19

Недекларування готівкової валюти під час перетину державного кордону в сумі, що перевищує дозволений законодавством ліміт без письмового декларування, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 20 відсотків суми, що перевищує дозволену законодавством ліміт вивезення валюти без письмового декларування.

Як внести інформацію про дитину до свого закордонного паспорта

Дата: 20.06.2022 21:53

Ще в лютому уряд запровадив можливість перетину державного кордону дітьми на підставі закордонного паспорта їх батьків або інших законних представників. Такий порядок діятиме на період дії воєнного стану та протягом року з дня його припинення або скасування. Щоправда, у відповідному паспортному документі обов’язково має бути додано інформація про дитину.

Если гражданин Украины находится в оккупации в Херсоне - будет ли ответственность при выезде через Крым в Евросоюз

Дата: 18.06.2022 14:41

Вопрос:

На данный момент я нахожусь в оккупированном Херсоне, мне 32 года, в армии не служил.

Буду ли я в будущем по прибытию в Украину привлечен к уголовной ответственности, если я поеду в Евросоюз на работу через Крым-Грузию?

Ответ:

Особливості перетину кордону людьми з інвалідністю та особами, які їх супроводжують: про кого саме мова, що потрібно, які обмеження?

Дата: 17.06.2022 15:54

Хто з чоловіків може виїхати з України під час воєнного стану? – одне із найактуальніших питань зараз, однак все одно виникає чимало нюансів.

Розглянемо одну із підстав, що дає можливість виїхати чоловікам за кордон – супровід осіб з інвалідністю та осіб, що потребують постійного догляду.

Отже, перетин державного кордону може здійснюватися:

Кабмін спростив організацію виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок

Дата: 14.06.2022 14:49

Задля спрощення організації оздоровлення дітей за кордоном та забезпечення в короткі терміни організованого виїзду дітей на відпочинок, Кабмін постановою №661 від 10 червня 2022 року вніс зміни до двох урядових постанов.

Деталі повідомляє Держприкордонслужба.

Депутати хочуть збігти з України і приймають для себе окремий закон

Дата: 13.06.2022 10:51

 

Народні депутати готують для себе окремі правила перетину кордону. З початком війни вони вже внесли зміни, якими заборонили себе мобілізувати, зараз хочуть дозволити собі вільно виїжджати за кордон. Докладніше про це Ви дізнаєтесь із відео.

Виїзд за кордон заброньованої особи під час воєнного стану - роз'яснення юриста

Дата: 10.06.2022 15:08

Питання:

Хотів би уточнити можливість виїзду за кордон як заброньованої особи від державної установи (заброньований по новій спрощеній процедурі, швидше за все буду мати лише витяг з наказу Міністерства економіки, отриманий за новою спрощеною процедурою і не матиму посвідчення про відстрочку).

Підписка на виїзд за кордон