житло

Тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб: порядок заселення

Дата: 13.05.2022 19:42

Порядок та черговість заселення в житло для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» від 29 квітня 2022 р. № 495 затверджено Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (надалі – «Порядок»).

В Україні створять реєстр пошкодженого та знищеного Росією майна: деталі документу

Дата: 05.05.2022 15:28

Кабмін постановив створити Держреєстр пошкодженого та знищеного росією майна українців.

Про це повідомила заступниця голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Зокрема, постановою:

Хто зможе отримати компенсацію за зруйноване житло, якщо власник загинув?

Дата: 26.04.2022 10:10

Законопроект №7198 про відшкодування зруйнованого та пошкодженого житла передбачає, що якщо власник загинув, то компенсацію можуть отримати його спадкоємці. Якщо ж загиблий власник склав заповіт, то право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.

Про це зазначила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

В Україні запрацює програма допомоги українцям, які втратили житло - Володимир Зеленський

Дата: 19.03.2022 14:11

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання розробити комплексну програму підтримки українських громадян, позбавлених дому через російське вторгнення в Україну.

Порядок повернення пенсійного збору при купівлі житла вперше

Дата: 21.09.2021 17:57

Порядок справляння та використання збору на обов'язкове державне пенсійне страхування регулюється Законом України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» та Порядком сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів У

Підписка на житло