звільнення

Відновлення трудових перевірок та спрощення звільнення: проект Закону №7251

Дата: 19.05.2022 10:26

ВРУ прийняла за основу із скороченням строку підготовки до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин №7251.

Нагадуємо, що проект Закону пропонує:

1) встановити, що на час оголошення воєнного або надзвичайного стану усі повідомлення та документи з питань трудових відносин, накази (розпорядження) власника або уповноваженого ним органу можуть здійснюватися та вестися в електронній формі

Звільнення директора ТОВ за власним бажанням

Дата: 18.05.2022 14:14

Верховний Суд дослідив питання щодо можливості директора ТОВ самостійно вирішити питання про звільнення за власним бажанням.

Верховний суд у складі Касаційного господарського суду в постанові від 19 січня 2022 року у справі № 911/719/21 дослідив питання щодо можливості директора ТОВ самостійно вирішити питання про звільнення за власним бажанням.

Звільнення вчителів та відрахування студентів під час військового стану заборонено!

Дата: 28.03.2022 13:48

15 березня 2022 року Верховна рада України прийняла закон №2126 "Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану", яким доповнено ЗУ "Про освіту" статтею 57-1 такого змісту:

"Стаття 57-1. Державні гарантії в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану

Чи можуть вас звільнити з роботи через війну: роз'яснення

Дата: 14.03.2022 11:02

НЕЯВКА НА РОБОТУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ. 

ЧИ МОЖУТЬ ВАС ЗВІЛЬНИТИ?

Центр протидії дезінформації при РНБО України та Асоціація ЮрФем роз’яснюють питання, що цікавлять українців щодо роботи під час війни.

 

ЯКЩО Я НЕ З’ЯВЛЮСЬ НА РОБОТУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ, ЧИ МОЖУТЬ МЕНЕ ЗВІЛЬНИТИ?

Порядок звільнення працівника у разі появи його на роботі у нетверезому стані

Дата: 26.01.2022 11:25

Працівника, який під час виконання своїх трудових обов’язків перебуває у стані алкогольного сп’яніння, роботодавець має право притягнути до дисциплінарної відповідальності, зокрема, оголосити йому догану, а також звільнити з роботи. Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надав наступне роз’яснення щодо порядку звільнення працівника у разі появи його на роботі у нетверезому стані:

Відсторонити не можна залишити: правові аспекти примусової вакцинації та незаконності відсторонення від посад

Дата: 08.01.2022 01:05

Вже не перший рік живемо в надскладних умовах масової інфекційної хвороби, на жаль, держава замість того, щоб заспокоїти населення і провести інформаційну кампанію, в якій як мінімум запевнити людей про надання належного медичного обстеження перед щепленням, держава обрала спосіб інформування шляхом залякування та примусу.

 

В Украине массово увольняются полицейские: рапорта пишут целыми отделениями

Дата: 04.01.2022 00:42

В некоторых населенных пунктах Украины наблюдается увольнение сотрудников полиции, а кое-где отмечены массовые случаи ухода со службы.

 

Как пишет "Апостроф" ключевыми причинами увольнения в ряде случаев являются:

Підписка на звільнення