блокування картки

За що банк може заблокувати вашу карту?

Дата: 29.03.2024 13:27

 

Підозра щодо здійснюваних операцій — привід для банківської установи заблокувати картку. А ось причини такого рішення можуть бути різними. 

Якщо власник картки отримав більше, ніж встановлена межа його офіційно вказаних у банку доходів; якщо на особистий рахунок приходить багато платежів від різних людей протягом короткого проміжку часу; якщо певну велику суму на карті дроблять і направляють на декілька рахунків тощо — такі операції будуть здаватися автоматичним системам підозрілими.

Перерахування грошей на карту в Україні: які суми та транзакції у банках оцінюють як підозрілі?

Дата: 29.07.2023 09:11

Фінустанови, за результатами фінансового моніторингу, в деяких випадках можуть заблокувати рахунки клієнтів.

Зокрема, згідно з чинними нормами законодавства України, під відстеження підпадають грошові операції більш ніж на 400 000 гривень (за одноразової транзакції).

Поки що немає необхідності у проходженні процедури ідентифікації особи, якщо сума переказу не перевищує 5 000 гривень. Але й тут існують певні тонкощі — деякі регулярні надходження на банківську картку можуть перевірити.

Підозріла операція для будь-якого банку це:

Арешт рахунків: як розблокувати 13 400 гривень на картці – ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Дата: 01.06.2023 22:13

Нещодавно українські банки знову отримали можливість арештовувати рахунки клієнтів на вимогу виконавчих органів. Але українці мають право розблокувати 13 400 гривень на місяць та користуватися цими коштами.

Як це зробити пояснює "Ти ж юрист".

Для визначення такого поточного рахунку у банку боржник повинен звернутися до державної виконавчої служби або приватного виконавця, який наклав арешт на кошти, із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій. 

Заява подається: 

Масове блокування банківських рахунків українців: у чому проблема?

Дата: 28.05.2023 10:09

Клієнти українських банків 9 травня 2023 року масово почали отримувати повідомлення про блокування коштів на своїх карткових рахунках. Багато хто дізнався про це безпосередньо під час невдалої спроби розрахуватися за товари та послуги.

Великі штрафи за перекази між банківськими картами: роз'яснення адвоката

Дата: 22.05.2023 09:55

Останнім часом поширюється інформація, що банки на вимогу фінмоніторинга масово блокують банківські картки громадян.

Чи будуть штрафувати українців за перекази з карти на карту роз'яснює адвокат Тарас Никифорчук.

Тарас Юрист Адвокат Одесса

 

В Україні повернулись арешти рахунків: банки почали блокувати картки деяких клієнтів

Дата: 09.05.2023 22:08

В ЗМІ розпочалась «новина-цунамі» про те, що українські банки відновили масове блокування карткових рахунків клієнтів.

Що насправді сталось пояснює  Ти ж ЮРИСТ.

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ

2 березня 2022 року Кабінет Міністрів розпорядженням № 198-р зняв арешти виконавчої служби на суму менш ніж 100 000 гривень на час дії воєнного стану. 

В яких випадках можуть заблокувати банківську карту під час воєнного стану та як діяти її власнику: пояснення від юристів

Дата: 31.08.2022 21:21

Останнім часом почастішали випадки блокування банківських карток українців, що викликало хвилю нових питань у пересічних громадян. Що відбувається з грошима на рахунку? Чи можуть банки взагалі блокувати картки під час воєнного стану? Як діяти у разі «замороження» коштів?

Підписка на блокування картки