Бренд Big Time Gaming представив гру Panda Money Megaways

Дата: 15.02.2024 15:13

Панди стали дуже популярними серед виробників ігрових слотів. Австралійський розробник Big Time Gaming приєднався до цього тренду чорного, білого та милого екшену. Саме тому скоро вийде його новий продукт - Panda Money Megaways. BTG використав це не лише як можливість приєднатися до пандемії, але і як засіб для використання своєї функції Prize Builder. Ігрова сітка буде вбудована в стіну скелі біля водоспаду, лілії плаватимуть у басейні знизу, а бамбукові ліси готові стати сніданком місцевих панд. Якщо активувати функцію фріспінів, то панди прокидаються від свого сну, щоб подарувати символи бамбука, збільшуючи множник виграшу. Гра має характерний стиль BTG.

Важлива інформація

Panda Money - інтернет-слот із високою рівнем волатильності, який представляє стандартний показник RTP 96,1% у звичайному режимі або 96,15%, якщо користувач використовує опцію купівлі бонусів. Натискання великої зеленої кнопки запускає ігрову сітку, яка обертає 6 барабанів та горизонтально розташований додатковий барабан із 4 позиціями зверху. Оскільки це слот Megaways, кожен барабан (включаючи додатковий) може мати до 5 символів. У лютому він буде доступний майже у всіх казино онлайн Україна.

Символи від 9 до туза виступають як низькооплачувані, приносячи виграш у розмірі від 0,2х до 0,25х ставки за 6 однакових іконок. Символи з високими виплатами включають:

  • кільце;
  • метелика;
  • рибу;
  • квітку.

Комбінація з високооплачуваних іконок приносить виграш від 0,3х до 1х ставки за 6 однакових штук. Для формування виграшних комбінацій гравцям допомагає вайлд Інь та Ян, який замінює будь-який інший звичайний символ виплати. Вайлди з'являються лише на додатковому барабані, але вони можуть з'явитися на барабанах знизу під час функції Prize Builder.

1

Бонуси від панд

Однією з основних функцій слота є Prize Builder. Її можна активувати у звичайній грі, так і під час фріспінів, де також додається множник виграшу. Після утворення виграшної комбінації всі виграшні символи опускаються вниз, і всі не виграшні позиції обертаються знову. Виграшні символи на додатковому барабані потрапляють на барабани знизу, якщо для цього є місце, і можуть збільшити кількість іконок. Однак, якщо на барабані знизу вже є 4 штуки, то виграшний символ на додатковому барабані залишається на місці. Скатери завжди залишаються на екрані під час послідовності Prize Builder.

Падіння 3 скатерів надає 8 фріспінів, плюс 2 додаткові спіни за кожен додатковий скаер. Раунд безкоштовних обертань має нескінченний множник виграшу, який починається з x1. Кожного разу, коли скатери видаляються під час Prize Builder, можуть з'явитися зображення бамбука, які збирає панда. За кожні 5 бамбуків, зібраних таким чином, множник виграшу збільшується на +1. Якщо випадіння 3 скатерів відбувається під час бонусного раунду, гравцю надається +3 додаткові фріспіни.

Увага! Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність! Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри!