Черговий обмін полоненими: звільнили 116 українців (відео СБУ)

Дата: 04.02.2023 12:39

Відбувся черговий великий обмін полоненими між Україною та рф. Вдалося повернути 116 людей, серед яких захисники Маріуполя, херсонські партизани, снайпери із Бахмутського напрямку та інші герої.

1Зокрема звільнено 87 воїнів ЗСУ, двоє з яких – із СЗГ, 8 бійців ТРО, 7 з Нацгвардії, 6 з Нацполіції, 5 з ДПСУ, 2 з ВМС та один представник ДСНС.

Також вдалося повернути тіла двох британських волонтерів-добровольців Крістофера Метью Перрі та Ендрю Тобіаса Метью. Повідомлялося, що 6 січня вони виїхали з Краматорська до Соледара, після чого з ними обірвався зв'язок.

Крім того, повернули також і тіло українського воїна-добровольця Євгена Кулика, який служив у Французькому іноземному легіоні. З початку повномасштабного вторгнення він повернувся до України та став на захист країни.

В СБУ опублікували перші кадри зі звільненими захисниками та додали, що це результат роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.