допомога по безробіттю

Допомога з часткового безробіття: хто може оформити виплати?

Дата: 28.06.2022 15:22

Деякі українці, що втратили частину своєї зарплати з об'єктивних причин, які від них не залежать, мають право отримувати допомогу з часткового безробіття.

Відповідна Постанова уряду №792, яка регламентує виплату такої допомоги, набула чинності 24 червня 2022 року.

Про це розповіли в Державного центру зайнятості.

Причини для звернення по таку допомогу можуть бути як економічні так і технологічні, наприклад, надзвичайна ситуація, запровадження карантину або воєнного стану.

Як мешканцям окупованих територій подати заяву на статус безробітного та призначення держдопомоги

Дата: 19.06.2022 10:05

Як мешканцям тимчасово окупованих територій або тих територій, де тривають бойові дії, подати заяву про надання чи поновлення статусу безробітного та призначення державної допомоги?

Роз'яснення надало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В безпечних регіонах можна зареєструватись як дистанційно (через портал чи мобільний додаток Дія), так і офлайн -  звернутись особисто до найближчого Центру зайнятості, що працює. 

Набрав чинності Закон про спрощення процедур надання допомоги з безробіття

Дата: 12.05.2022 10:37

Відповідно до прийнятого Закону всім внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям на територіях активних бойових дій статус безробітного буде надаватися з 1-го дня реєстрації в центрі зайнятості та призначатиметься допомога по безробіттю.

Для підтвердження статусу особі не обов'язково відвідувати центр зайнятості особисто - можна скористатись телефоном, повідомити інформацію за допомогою месенджера, електронної пошти тощо.

Президент України підписав закон про спрощення процедур надання допомоги з безробіття

Дата: 06.05.2022 22:17

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №2220-ІХ, який передбачає спрощення процедури реєстрації безробітних українців та надання додаткових стимулів роботодавцям для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Відповідно до закону, всім внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та людям на територіях активних бойових дій статус безробітного буде надаватися з 1-го дня реєстрації в центрі зайнятості та призначатиметься допомога по безробіттю.

На період воєнного стану запроваджено спрощений порядок реєстрації безробітних та виплати допомоги по безробіттю: що він уявляє?

Дата: 10.04.2022 10:53

На період воєнного стану запроваджено спрощений порядок реєстрації безробітних та виплати допомоги по безробіттю. Що він уявляє собою та як ним можуть скористатися особи, які втратили роботу?

Підписка на допомога по безробіттю