фінансова допомога

У Мінфіні оприлюднили скільки у 2022 році іноземні партнери надали Україні фіндопомоги на видатки соціальної сфери

Дата: 09.05.2023 09:34

Міністерство фінансів України опублікувало інформацію про фіндопомогу іноземних партнерів, для компенсації видатків держбюджету 2022 року у рамках проекту Світового Банку «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (Public Expenditures for Administrative Capacity Endurance in Ukraine, PEACE in Ukraine).

Зазначається, що це лише часткова компенсація видатків державного бюджету, зокрема соціальних та гуманітарних, що не пов’язані зі сферою безпеки і оборони. 

Переселенці можуть отримати до $1,5 тис. на відновлення свого агробізнесу

Дата: 30.04.2023 23:13

Переселенці можуть отримати до $1,5 тис. на відновлення свого агробізнесу.

Фінансову допомогу можуть отримати ВПО у Дніпропетровській області для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи.

Матеріальна допомога військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань: роз’яснення

Дата: 07.03.2023 09:50

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 р. № 704 передбачене право командирів військових частин у межах наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міноборони України, надавати один раз на рік військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового й начальницького складу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує їхнього місячного грошового забезпечення.

Фінансова допомога українцям в іспанській Андалусії: як отримати кошти та куди звертатися

Дата: 18.02.2023 12:00

Уряд іспанської автономної області Андалусії запускає прийом заявок на оформлення фінансової допомоги для українських біженців. Розповідаємо, які документи потрібні та куди звертатися для отримання виплат.

Фінансову допомогу в Андалусії зможуть отримати українці, які мають статус тимчасового захисту як постраждалі внаслідок російської збройної агресії проти України та не мають достатніх фінансових можливостей. Також біженці не повинні брати участь у програмах притулку CEAR, Червоного Хреста та інших організацій.

Розпочато прийом заявок на участь у програмі грантової підтримки сільгоспвиробникам

Дата: 09.02.2023 22:04

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок програми грантової підтримки, за сприяння фінансуванню ЄС, та спрямована на надання інвестиційної грантової допомоги мікро- та малим сільськогосподарським виробникам, кооперативам та асоціаціям виробників географічних зазначень (ГЗ).

Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 10 березня 2023 року, повідомляє Мінагрополітики.

Швеція планує фінансувати відновлення зруйнованої української інфраструктури

Дата: 12.12.2022 22:06

Уряд Швеції додатково перерахує Україні 600 мільйонів крон (55,08 мільйона євро) на відновлення пошкодженої внаслідок російських ударів інфраструктури.

Про це в інтерв'ю SVT заявив міністр співробітництва у сфері розвитку Юган Форсселл.

Як отримати грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS

Дата: 07.12.2022 08:54

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені й інших населених пунктах Київської та Харківської областей можуть отримати фінансову допомогу від американської благодійної організації HIAS.

Грошова допомога надається у розмірі 2200 гривень на кожного члена родини впродовж 3 місяців.

Звернутися по фінансову допомогу можуть не тільки люди, які втратили житло та засоби до існування внаслідок воєнних дій на зазначених територіях, але й вразливі родини ВПО із цих областей. Також допомогу можуть отримати особи з інвалідністю, члени неповних сімей тощо.

Змінилися умови програми «єРобота»: як тепер можна отримати грант?

Дата: 01.12.2022 09:07

Урядом оновлено умови надання державної фінансової підтримки за програмою «єРобота».

Як і раніше, українці, які хочуть створити власну справу або розвинути існуючий бізнес, можуть претендувати на отримання гранту у розмірі:

  • до 250 тис грн - на власну справу;
  • до 450 тис грн - на сад;
  • до 7 млн грн - на теплицю;
  • до 8 млн - на переробне підприємство.

Разом із тим із 19 листопада відповідно до постанови Кабміну від 15.11.2022 № 1283:

До 30 листопада аграрії можуть отримати допомогу від держави

Дата: 21.11.2022 19:09

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

З 1 вересня 2022 року, тобто початку реалізації програми, у Державному аграрному реєстрі, наказом Мінагрополітики затверджено до виплат 13 960 заявок, що дозволило розподілити майже мільярд гривень протягом одного місяця.

Підписка на фінансова допомога